Uratowany z piekła schroniska w Bystrym

Odi, do adopcji

Odi, pies po smutnych przejściach szuka bezpiecznego domu.

Przedstawiamy Wam naszego nowego podopiecznego – pięknego psa w typie labka o czekoladowym umaszczeniu. Na pewno wielu z Was słyszało o likwidacji schroniska w Bystrym koło Giżycka, gdzie w skandalicznych warunkach przetrzymywano psy. Jednym z nich jest właśnie Odi. Odi najprawdopodobniej trafił do tego schroniska w czerwcu ubiegłego roku.

W schronisku:Odi, do adopcji

Obecnie przebywa w naszym domu tymczasowym niedaleko Torunia, gdzie opiekunka pani Ewa wraz z rodziną i dwiema suczkami bernardynkami troskliwie zajmuje się psem. Odi okazał się bardzo przyjaznym, wesołym, chyba starszym samcem, bezkonfliktowym w stosunku do suczek, bardzo zainteresowanym zabawowo drobiem u sąsiada za płotem. Z obserwacji opiekunki – Odi na pewno w jakimś swoim życiu przed schroniskiem mieszkał w domu : zachowuje czystość, umie sygnalizować potrzebę wyjścia, nic nie niszczy, bardzo spragniony człowieka. Nie chce jeść suchej karmy, pochłania za to jedzenie z puszek. Niewiele wiemy o jego stanie zdrowia, jest umówiony na przegląd weterynaryjny na przyszły wtorek.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Odi, do adopcji Odi, do adopcji Odi, do adopcji

5 thoughts on “Uratowany z piekła schroniska w Bystrym”

    1. Witam z obserwacji opiekunki w domu tymczasowym wynika, ze nie mieszkal z kotem, w domu tymczasowym nie ma kota, a na zewnątrz raczej koty pogoni

    1. Pies ma ok 8 lat, wstępna wizyta u weta byla w ubiegly wtorek, Odi ma niewielkie problemy z uszkami, dostał środki do czyszczenia i zakraplania.
      Pies nie choruje na nic, za kilka dni czeka go tylko badanie krwi. Stawy, jak to u juz seniora musza byc juz suplementowane.
      Odi chętnie spaceruje, jest bardzo przyjazny, zachowuje czystosc, nic nie niszczy, kocha mizianie i drapanie. Lubi jazde samochdem. Juz niedługo bedzie ogłaszany do adopcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *