Simba, młodziutki labrador do adopcji

Simba, labrador do adopcji

Schronisko Choszczno.

SIMBA-Bk-393
Przypomnij sobie wszystko co wiesz o szczeniakach, które lekko odrosły od ziemi. Już? Dodaj do tego szczyptę własnej wyobraźni o tych „szkodnikach” ?Już?

Skacze, nie słucha, biega gdzie chce, zachowuje się jak taran, nie usiedzi na miejscu, zawsze gna gdzieś gdzie jest ciekawe coś do wywęszenia, zobaczenia? A przy tym uśmiecha się rozbrajająco tak, że nie sposób się na niego złościć? No, to połowę mamy za sobą? Dodaj do tego wagę i gabaryty półtorarocznego labradora i już możesz sobie zwizualizować Simbę.

Pies, który nie zdaje sobie sprawy z własnej siły i wielkości – dlatego nie nadaje się do domu z dziećmi, pies, który jako nieokiełznana energia może mieć kłopot z dogadaniem się z innym psem. Młodziak, który włazi na człowieka całym sobą i nie pozwala towarzyszom z boksu na mizianki aż on nie będzie wygłaskany – nawet kiedy odejdzie potrafi wejść na innego psa żeby dotrzeć do swojego opiekuna. Wygląda na to, że nikt nigdy nie próbował wprowadzać żadnych zasad i ten pies myśli, ze jedyną zasada, która go obowiązuje to „żyj jakby jutra miało nie być”? Potrzebuje człowieka, który będzie wiedział jak okiełznać ten wulkan energii i przekierować go na właściwe tory, który zrozumie, że zamknięcie tylko wzmaga nieumiejętność wyciszenia się przez Simbę.

Simba jest wykastrowany i zaczipowany, przebywa w schronisku w Choszcznie gdzie obowiązują spacery zapoznawcze.
Schronisko czynne jest dla odwiedzających od poniedziałku do niedzieli w godz. 12:30-16.00
Telefon kontaktowy: 693867745( Hanka)

Ogłoszenie grzecznościowe.

Simba, labrador do adopcji Simba, labrador do adopcji Simba, labrador do adopcji Simba, labrador do adopcji

12 thoughts on “Simba, młodziutki labrador do adopcji”

  1. Gdzie przebywa Zimna? Chce dac mu przyjazny dom. Miałem dwie suczki labradorki . Odeszły w wieku 13.2 i 12,7 lat. Co roku miesiąc nad morzem i2 tygodnie nad Jeziorakiem. Były szczęśliwe i Simba też
    bedzie. Warszawa.

    1. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Choszcznie (zachodniopomorskie). kontakt : 513 135 375

  2. Simba jest normalnym rosłym labkiem, o mocnej sylwetce i nie ma krótszych łapek. Więc genetyka u niego jest jak najbardziej w porządku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *