Shilla, zamerdana radość – labradorka do adopcji – niekatulne

Shilla, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Shilla pragnie poznać energicznego opiekuna, któremu z radością potowarzyszy na spacerach. Czy wywołasz euforię w orzechowych oczach labradorki do adopcji?

Serce psa bije ok 70-120 razy na minutę. Ale jej serce zabije dwa razy szybciej jeśli rzucisz, nawet od niechcenia, magiczne słowa „spacerek” albo „jedzonko”. Wtedy będzie jednym wielkim zamerdaniem. Wtedy Ty dla niej będziesz całym światem i jego sensem. Z ufnością popatrzy w Twoim kierunku a jej oczy zapytają – „To kiedy?Bo ja zawsze”

SHIILA jest energiczną pięciolatką, a to jeszcze nie jest dla niej ten czas, kiedy chciałaby statecznie człapać obok właściciela. To sunia ciekawa świata, jego zapachòw i z radością eksplorowałaby go nadal ze swoim nowym panem autem, tramwajem lub na piechotę. Zmęczona spacerem, zabawą, zadaniami węchowymi – potrafi pięknie się wyciszyć i zasnąć w oczekiwaniu na następny raz.

Shilla była dopilnowana, zna wiele sztuczek i nadal chętnie się ich uczy, lubi zabawki edukacyjne, choć szybko przestają być tajemnicą, pięknie podaje łapę i waruje, ale to przede wszystkim znakomity aporter. Jest bardzo ambitna, potrafi obniuchać duży teren i nie spocznie, dopóki nie znajdzie frisbee lub piłeczki.

Ta wyjątkowej urody panna o rozumiejących oczach powołana jest do świadomego kontaktu z człowiekiem i wspólnego uwalniania pozytywnej energii. Potrzebuje zaangażowania i uwagi, bo jeszcze długo nie będzie kanapowcem, ponieważ umie sygnalizować nudę, mimo że pozostawiona sama, potrafi grzecznie i cierpliwie czekać na powrót właścicieli.

Ma lekką awersję do śliskich powierzchni i stromych schodów. Ale przy odrobinie cierpliwości można nad tym popracować.

Dlatego z ufnością wypatruje opiekunów, którzy dadzą jej nie tylko ciepły dom i mnóstwo przytulania, ale też możliwość świadomego rozwoju. Byłaby fajnym towarzyszem dla innego labka lub pieska podobnej postury, ponieważ lubi psie przepychanki.Wtedy odwdzięczy się roztańczoną serdecznością , jakby chciała powiedzieć ” Dobrze,że Was wszystkich mam”….

Sunia jest wysterylizowana i zachipowana, posiada książeczkę zdrowia i aktualne badania. Mieszka we Wrocławiu.

Zapraszamy na film:

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608 391 927 (Ryszard), 573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Shilla, labradorka do adopcji Shilla, labradorka do adopcji Shilla, labradorka do adopcji Shilla, labradorka do adopcji Shilla, labradorka do adopcji Shilla, labradorka do adopcji Shilla, labradorka do adopcji Shilla, labradorka do adopcji Shilla, labradorka do adopcji Shilla, labradorka do adopcji Shilla, labradorka do adopcji Shilla, labradorka do adopcji Shilla, labradorka do adopcji

9 thoughts on “Shilla, zamerdana radość – labradorka do adopcji – niekatulne”

  1. Wysłałam ankietę i będę trzymać kciuki za samą siebie.Oby nam się udało.Widać że Shilla to wyjątkowa dziewczyna i zasługuje na wyjątkową rodzinę!

  2. witam . czy shila toleruje inne piski ? tzn mam Rotę (labrador) ale jak to bywa u zwerzat i ludzu ne zawsze musza sie dogadac pomomo tej samej nacji/rasy , a i chciałem zapytac jak znos jazde autem ;] (czy coś wiadomo na ten tematy ;]

    1. Wszystko o co Pan pyta jest napisane: „To sunia ciekawa świata, jego zapachòw i z radością eksplorowałaby go nadal ze swoim nowym panem autem, tramwajem lub na piechotę.” „Byłaby fajnym towarzyszem dla innego labka lub pieska podobnej postury, ponieważ lubi psie przepychanki.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *