Shade – roczna żywiołowa sunia do adopcji – nieaktualne

Shade do adopcji

Wyadoptowana. Szukamy dla tej suni aktywnego opiekuna, który zapewni suni odpowiednią ilość ruchu, spacerów i zabaw.

Sunia ma około roku. Jest trochę w typie labradora. Jest przekochanym, spragnionym człowieka psem. Niewiele wiemy o jej przeszłości, ale na pewno bardzo bała się ludzi, szczególnie mężczyzn w średnim wieku. Ale dzięki opiekunom w Domu Tymczasowym ta kiedyś wystraszona każdym człowiekiem i każdym głośniejszym odgłosem Shade śpi na plecach w parku pełnym ludzi. Umie pięknie chodzić na smyczy, wspaniale bawi się z psami i suczkami. Lubi dzieci, daje się głaskać napotkanym ludziom. W domu zachowuje czystość.

Shade jest zdrowa, miała robione badania, ma super wyniki badania krwi, usg jamy brzusznej i chociaż wygląda trochę na chudzielca waży 26,5 kg, taka już jej uroda. Szukamy dla tej suni aktywnego opiekuna, który zapewni suni odpowiednią ilość ruchu, spacerów, zabaw. Preferowany byłby domek z ogródkiem i ewentualnie drugim psem, bo sunia nudy nie lubi. Sunia przebywa obecnie w Łodzi.

Zaprzyjaźniony dom przygarnął sunię i prosi nas o pomoc w wydadoptowaniu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 503118003 (Marta),
✉ adopcje@labradory.org

Shade do adopcji Shade do adopcji Shade do adopcji Shade do adopcji Shade do adopcji Shade do adopcji Shade do adopcji Shade do adopcji Shade do adopcji Shade do adopcji

2 thoughts on “Shade – roczna żywiołowa sunia do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *