Shade – urocza roczna labradorka znalazła swój domek na zawsze

Labradorka Shade

Shade czuje się wspaniale w nowym domu.

Shade, to nie lubiąca nudy, kochająca wszystkich i wszystko sunia. Szczuplutka, śliczna i przez swój dom tymczasowy wypieszczona i wychuchana sunia pojechała do nowego domku do pani Marty i jej Rodzinki. Sunia była skrywaną niespodzianką do nastoletniej córki pani Marty, która od dawna marzyła o psie i gdy rodzice uznali, że będzie już odpowiedzialna za psa, przywieźli Shade do domku. Polały się łzy szczęścia u przyszłej głównej opiekunki, ale także u rodziców i opiekunów z DT.

Shade czuje się wspaniale w nowym domu. Jest psem niezwykle delikatnym do dwóch młodszych dzieci w rodzinie. Zresztą zobaczcie na załączonych zdjęciach – kipi z nich szczęście i uśmiechy ze wszystkich stron. Shade się powolutku zadamawia na dobre, to zdradzimy Wam jedną tajemnicę nowego domu – pod krótką nieobecność domowników, Shade zrobiła inspekcje kuchni i sprawdziła smak ugotowanego krupniku i zjadła chyba kostkę masła. No ale jak człowieki zostawili takie pokusy w kuchni, to sami sobie winni.

Kochani opiekunowie i cudowna Shade – życzymy Wam mnóstwo powodzenia, zdrówka i miłości. Dziękujemy Domowi Tymczasowemu, Asi i Kubie za tyle miłości i oddania jakie dajcie psom. Dzięki, że jesteście.

Poprzedni wpis:
Shade – roczna żywiołowa sunia do adopcji

Labradorka Shade Labradorka Shade Labradorka Shade Labradorka Shade

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *