Scooby, 1.5-roczny labrador do adopcji – nieaktualne

Scooby, labrador do adopcji

Wyadoptowany. W kontakcie z człowiekiem jest łagodnym i pozytywnym psem. Kto go pokocha?

SCOOBY 1,5 roku. Wyjątkowo pogodny i energiczny dzieciak w typie labka. Uwielbia każdą bliskość i widać, że bardzo mu brakuje obcowania z człowiekiem. W pierwszym kontakcie jest pobudzony więc skacze, cieszy się i za wszelką cenę chce zwrócić na siebie uwagę. Po chwili potrafi się wyciszyć i spokojnie czeka na głaski. SCOOBY mieszka w bloku więc doskonale zna miejskie życie. Bez problemu zachowuje czystość. Na smyczy zdarza mu się ciągnąć, szczególnie kiedy zobaczy coś interesującego. To młody pies więc nowa rodzina powinna zdawać sobie sprawę, że czeka ją praca i nauka zasad. Scooby szybko się uczy, potrzebuje jedynie świadomych opiekunów, którzy zrozumieją jego potrzeby. W kontakcie z człowiekiem jest łagodnym i pozytywnym psem. Kocha szaleństwa i aportowanie. Lubi sunie i chętnie się z nimi bawi, z samcami bywa różnie – nie ma agresji ale czasem są próby dominacji. Nie znamy stosunku do kotów.

Szukamy dla dzieciaka odpowiedzialnego domu i mądrych, nastawionych na pracę z psem opiekunów. Scooby jest kochanym, przyjaznym psem, który przede wszystkim potrzebuje ciepła, uwagi i cierpliwości. Pies jest zdrowy. Przebywa w woj. śląskim.
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie zgłoszenia .

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Scooby, labrador do adopcjiScooby, labrador do adopcji Scooby, labrador do adopcji Scooby, labrador do adopcji Scooby, labrador do adopcji Scooby, labrador do adopcji Scooby, labrador do adopcji Scooby, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *