Inka, 6-letnia labradorka do adopcji – nieaktualne

Inka, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Wielbicielka spacerów i pływania chętnie pozna nową rodzinę ❤️

INKA jest piękną dostojną labradorką,grzeczną, przyjazną, zrównoważoną emocjonalnie i pogodną. Lubi zabawy, długie spacery po lesie, bieganie, węszenie, aportowanie patyczków i przeciąganie szarpaków. Wpatrzona w człowieka – wielki z niej przytulas i pieszczoch. Każdy gość w domu jest przez Inkę witany z ogromną radością, jej rozmerdany ogonek o mało nie odpadnie.

Na spacerach poprawnie chodzi na smyczy, lecz jak to labrador, gdy zauważy coś interesującego potrafi lekko pociągnąć. Uwielbia wodę i pływanie – to jej żywioł. Stosunek do psów jest ok, lubi się z nimi bawić, tylko nie bardzo darzy sympatią owczarki niemieckie. Nie mieszkała z kotem, ale na zewnątrz raczej pogodni za futrzakiem. Ze względu na żywiołowość i dość duże gabaryty (sunia waży 37 kg) nie polecana do małych dzieci. Lubi jazdę samochodem. Pozostawiona sama w domu na czas nieobecności opiekuna nie niszczy i nie szczeka. W nowym domu na pewno sprawdzi się jako wierna i oddana towarzyszka długich spacerów. Jest bardzo inteligenta, lubi współpracować. Inka przez pewien czas miała problemy gastryczne, które dość długo nie zostały poprawnie zdiagnozowane przez weterynarzy. Okazało się, że sunia miała w sobie bakterię helicobacter, która powodowała u niej dolegliwości żołądkowe. Wdrożono odpowiednie leczenie, sunia jest żywiona dobrze zbilansowaną karmą weterynaryjną, a ponieważ zdolności regeneracyjne błony śluzowej żołądka są naprawdę duże, wiec jest na najlepszej drodze ku całkowitemu wyleczeniu, oczywiście przy zachowaniu odpowiedniej diety.

Szukamy dla Inki ciepłego domku, najchętniej z ogrodem, domu z miejscem dla niej na kanapie. Pragniemy aby opiekunowie zapewnili jej odpowiednią dawkę ruchu i sprawią, że będzie pełnoprawnym członkiem rodziny.
Inka ma wszystkie szczepienia, książeczkę zdrowia, jest wysterylizowana.
Mieszka w Zielonej Gorze, woj.lubuskie.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Inka, labradorka do adopcji Inka, labradorka do adopcji Inka, labradorka do adopcji Inka, labradorka do adopcji Inka, labradorka do adopcji Inka, labradorka do adopcji Inka, labradorka do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *