SCOOBY – 1,5 roczne rozmerdane labradorowe serducho szuka super Rodzinki do przytulania i zabaw – nieaktualne

Scooby, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Jest wzorcowym wprost przedstawicielem swojej rasy.

Scooby ma 1,5 roku jest prześlicznym labradorem o wyjątkowy jasnym umaszczeniu. Bardzo grzeczny, wręcz uległy, usłuchany. Ale oczywiście jako to młodziutki labradorek ubóstwia wszelkie zabawy z człowiekami, przeciąganie szarpaka, zabawy z pluszakami, aportowanie piłeczek.  Labek dogaduje się wyśmienicie z innymi suniami i psami. Z kotami nie mieszkał, a na znajdujące się na zewnątrz koty reaguje chęcią gonienia ich do zabawy.

Jest wzorcowym wprost przedstawicielem swojej rasy, kocha nade wszystko człowieka i bardzo szuka jego towarzystwa, przytulas nie do zagłaskania, nie ma takiej ilości wszelkich drapanek, mizianek i głasków, których miałby dość. Lubi dzieci. Na smyczy chodzi średnio, nauka musi być nadal doskonalona.

Potrzebuje dużej aktywności, NIE lubi zostawać sam w domu, za bardzo sobie ceni towarzystwo człowieków.

Jeśli chciałbyś, aby Scooby stał się prawowitym członkiem Twojej rodziny, skontaktuj się z nami i wypełnij formularz adopcyjny.

Scooby ma wszystkie szczepienia, jest odrobaczony. Przebywa w województwie mazowieckim

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Scooby, labrador do adopcji

Scooby, labrador do adopcji

Scooby, labrador do adopcji

Scooby, labrador do adopcji

Scooby, labrador do adopcji

Scooby, labrador do adopcji

Scooby, labrador do adopcji

Scooby, labrador do adopcji

25 thoughts on “SCOOBY – 1,5 roczne rozmerdane labradorowe serducho szuka super Rodzinki do przytulania i zabaw – nieaktualne”

 1. Witam jesteśmy zainteresowani Scoobim. Bardzo byśmy chcieli właśnie takiego psa. Charakter labradorów bardzo nam odpowiada i marzymy o takim. Pisałam już kilka dni temu do Państwa. Mamy warunki dla tak dużego psa jak Scoobi. Domek z ogródkiem blisko lasu. Lubimy spacery i górskie wycieczki. Co musimy zrobić aby stać się domem dla tego przystojniaka? Zaznaczam że mieszkamy w Bolesławcu woj dolnośląskie. Pozdrawiam Agnieszka i Piotr

  1. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani adopcja Scoobiego, prosimy o wypełnienie formularza adopcyjnego ( jeśli już był wypełniany wcześniej, proszę nas poinformować pod jakim nazwiskiem )

 2. Witam my też jesteśmy zainteresowani adopcją Scoobyego. Poszukujemy psa, który wniesie w nasz dom radość. Mieszkamy w Łodzi w bloku w 60 m, ale mamy też duży dom z działką w innej miejscowości gdzie jest dużo zieleni lasów. Potrzebujemy psiego przyjaciela, w zamian możemy mu dać bezpieczny dom a przede wszystkim siebie.W naszym domu nie ma malutkich dzieci ani kotów i innych psów.

 3. Witam, jesteśmy 3 osobową rodzinką mieszkamy w bloku w Łodzi na 60 m, ale mamy dom z ogródkiem w woj. Świętokrzyskim, gdzie jest pełno zieleni i lasów. Ponieważ jesteśmy aktywni i lubimy piesze wėdroówki-ruchu nie zabraknie. Potrzebujemy właśnie takiego przyjaciela jak Scooby, my ze swej strony możemy ofiarować mu dom, bezpieczeństwo miłość a przede wszystkim siebie. Nie będzie samotny gdyż w domu ciągle ktoś jest. Pozdrawiamy życząc wszystkiego Naj na nadchodzące święta Wielkanocne.

 4. Dzień dobry , chcemy dać domek temu słodkiemu jeszcze dziecku , znamy rasę , mieszkamy na Podkarpaciu duży ogrodzony ogród , proszę o kontakt , pozdrawiamy .

 5. Witam jesteśmy zainteresowani adopcja scoobiego. Mamy duży dom z ogrodem na Wyspie Sobieszewskiej jest to około 20 minut od Gdańska głównego. Są tu same domy jednorodzinne pola i lasy a do morza mamy zaledwie 10-15 minut wiec psiak będzie napewno wybiegany i spacerów będzie miał pod dostatkiem. Mamy jeszcze 2 mniejsze psy: Meruch-bolonczyk oraz Nuka- kundelek którego przygarnęliśmy z ulicy zimą 3 lata temu. Z psami każdy członek naszej rodziny ma doczynienia od dziecka wiemy jak wychować psa na mądrego oraz jak z psiakiem postępować żeby nie wszedł nam na głowę a jednocześnie małego rozpieszczenia tez zazna :)) nasze pociechy ktore mamy kochamy nad życie traktujemy ich wręcz nie jak psy a jak członków rodziny czasem mają u nas wręcz za dobrze. W sierpniu odszedł po 16 latach nasz kochany Husky dlatego pragniemy przygarnąć jakąś większa czworonoga pociechę 😉

  1. witam, Scooby pojechał wczoraj do nowego domku. Ale zapraszamy do śledzenia naszej strony adopcyjnej. Może wkrótce już znajdzie Pani na niej labka, który skradnie Pani serce.
   Zapraszamy również do wypełnienia formularza adopcyjnego, jeśli chciałaby Pani adoptować u nas labka. http://adopcje.labradory.org/zgloszenie/

 6. Wypełniłam kwestionariusz adopcyjny dla Scoobiego :)) może nie znalazł jeszcze domku.
  Powitalibyśmy go serdecznie po tym jak nasza labraborka Bona przeszła za tęczowy most

  1. Scooby pojechał wczoraj do nowego domku. Ale jeśli wypełniła już kwestionariusz adopcyjny, zapraszamy do śledzenia naszej strony adopcyjnej. Może wkrótce już znajdzie Pani na niej labka, który skradnie Pani serce. Kwestionariusz składa się tylko raz, potem wystarczy telefon do nas i zgłoszenie chęci adopcji innego psa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *