Scoobi, labrador do adopcji – nieaktualne

Labrador Scooby

Labrador został wyadoptowany. Bardzo grzeczny, wychowany z dziećmi i kotem.

Śliczny, spokojny, starszy labek szuka domu!
Mieszka i wychowuje się z dziećmi (3 lata i 9 lat), jest wobec nich przyjazny. Lubi towarzystwo nie tylko ludzi ale też innych zwierząt, mieszkał pod jednym dachem z kotem. Na spacerach wita się z innymi psami i nie wykazuje żadnej agresji ani wobec ludzi ani wobec innych psów.

Nie chorował i nie choruje, jest wykastrowany, lubi jeść więc trzeba pilnować posiłków bo ma tendencje do tycia. Łatwo adaptuje się do warunków, przeprowadzki i wakacyjne wyjazdy, które spędzał u rodziny, czy znajomych nie sprawiały mu problemów. Często zostawał sam, kiedy właściciele wychodzili do pracy, więc nie sprawia problemów, kiedy w domu nikogo nie ma.

Jest starszym psiakiem, więc nie potrzebuje dużo ruchu, dużo śpi. Jest zaszczepiony na wściekliznę, posiada książeczkę zdrowia.

Szukamy dla niego domu. Psiak idealnie nadawałby się dla spokojnej rodzinki, która kocha zwierzęta, lub osoby, która ma już pieska. Jak najbardziej dla starszej samotnej osoby, która chciałaby spacerować spokojnie po parku z towarzyszem u boku.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608391927 (Ryszard), 607492249 (Martyna), 889856600 (Małgorzata), 669585207(Katarzyna),
adopcje@labradory.org

Labrador Scooby Labrador Scooby Labrador Scooby Labrador Scooby Labrador Scooby

2 thoughts on “Scoobi, labrador do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *