Sara – śliczna, niespełna 2 letnia sunia w typie labradora pilnie poszukuje ciepłego domku – nieaktualne

Sara, sunia do adopcji

Wyadoptowana. Przebywa w woj. podkarpackim, powiat sanocki.

Sara – ma ok. 2 lat i została oddana, w sumie porzucona przez swoich dotychczasowych opiekunów. Podobno zmieniają mieszkanie, a właściciel nie zgadza się na zamieszkanie w nim psa itd., zresztą to już teraz nieważne. Sara nie rozumie tego, jest przerażona, zagubiona, czeka na właściciela, który już jej nie odbierze. Rozgląda się i chce gnać, uciekać, wracać. Serce się kraje, płacze za kratami w przytulisku.

Jest chudziutka, niedożywiona, żeberka można policzyć, zresztą zdjęcia obrazują jej wygląd. Sunia jest teraz bardzo wylękniona, ale miała kiedyś swój domek, była podobno wychowywana z dziećmi. Nie interesują ją inne psy. Lękliwa, łagodna, szuka możliwości przytulenia się do opiekunki w przytulisku, pragnie choć na chwilkę poczuć ciepło człowieka. Na początku trochę nieufna, zwłaszcza do mężczyzn.

Na smyczy nie umie specjalnie chodzić, chce się za wszelką cenę uwolnić z obroży. Sara potrzebuje na już dobrych, cierpliwych, odpowiedzialnych opiekunów, którzy pomogą jej odnaleźć się w nowej dla niej rzeczywistości, odzyskać radość młodziutkiego psa. Szukamy dla niej ciepłej kanapy u boku opiekunów, którzy pokochają śliczną Sarę i przywrócą na uroczym pysiu Sary labradorowy uśmiech.

Nie pozwólmy jej dłużej tkwić za kratami przytuliska, przywróćmy jej radość. Chcemy ją zobaczyć przy boku człowieka, który pokocha ją z serca całego i zmieni jej samotny teraz świat, w świat tysiąca barw, na spacerach, w czasie zabawy, w obcowaniu w domku z rodzinką.

Sara jest zaszczepiona, odrobaczona. Przebywa w woj. podkarpackim, powiat sanocki.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Sara, sunia do adopcji Sara, sunia do adopcji Sara, sunia do adopcji

2 thoughts on “Sara – śliczna, niespełna 2 letnia sunia w typie labradora pilnie poszukuje ciepłego domku – nieaktualne”

  1. Dlaczegopoprzedni właściciele tak ją zaniedbali, przecież na Sarci, to tylko skóra i kości. Jak można tak zaniedbać piękną sunie, nie mam słów.
    Życzę Sarci, aby szybko znalazła kochający dom.
    Buziaki Sarcia

  2. Blanka jest nasza i juz świetnie zaadoptowała sie w swoim nowym domu. Bardzo ja kochamy i ona chyba też nas już kocha. Zaluje,że nie można tutaj dodać zdjecia,zeby pokazać jak szczęśliwym psiakiem jest teraz nasze dziewczynka. Niech sie darzy wszystkim podpopiecznym fundacji. Sciskamy Was serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *