Bado, trzyletni bardzo grzeczny labrador do adopcji – nieaktualne

Bado, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Szukamy dla niego domu, który oprócz uczucia, zapewni mu odpowiednią dawkę ruchu.

BADO to wesoły, energiczny i bardzo przyjazny pies. Bez problemu dogaduje się z innymi psami. Zdarza mu się gonić koty, które uciekają. Nie jest to podszyte agresją, więc jeżeli w domu będzie kot rezydent, to powinien go zaakceptować.

Zachowuje czystość. Grzecznie zostaje sam w domu i nic nie niszczy Uwielbia kontakt z człowiekiem i każda jego bliskość jest dla niego nagrodą. Bado jest młody, a więc nowa rodzina powinna zdawać sobie sprawę, że to pies potrzebujący sporo aktywności fizycznej i mentalnej.

Szukamy dla niego domu, który oprócz uczucia, zapewni mu odpowiednią dawkę ruchu. Bado kocha wodę, nie przejdzie obojętnie obok żadnej kałuży. Fajnie gdyby mógł zamieszkać blisko wody, bo to prawdziwy pływak. Jest bardzo towarzyski, więc świetnie odnajdzie się w rodzinie gdzie jest już jakiś pies. Płeć nie ma znaczenia. Bado jest wykastrowany.

Obecnie przebywa w woj opolskim

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Bado, labrador do adopcji Bado, labrador do adopcji Bado, labrador do adopcji Bado, labrador do adopcji Bado, labrador do adopcji

13 thoughts on “Bado, trzyletni bardzo grzeczny labrador do adopcji – nieaktualne”

 1. Dzien dobry Mieszkamy z żoną i dziecmi w UK jast w naszej okolicy wnustwo lasow jezior i polan.Mamy 5miesieczmego Labladorka i bardzo bysmy chcieli Adoptować tego pieska dla naszego pieska na wspólne spacery.Pytanie tylko czy jest możliwość wyslania nam tego kochanego pieska ?

  1. Nie sądzę żeby ktoś Panu oddał w ciemno psa.Dodam że w sprawie adopcji jest podany telefon/mail i tam można uzyskać informacje.

   1. Witam. Wypełniłem ankietę. Czy mogę prosić o kontakt. Czy doszla. Jaka jest decyzja. Bardzo będę wdzięczny. Pozdrawiam Artur pies Bado

    1. Witam, wpłynęła ankieta na adopcje Bado od pana Artura K. z Warszawy. To Pan ?
     Decyzja o adopcji Bado jeszcze nie została rozstrzygnięta, wpłynęło bardzo dużo zgłoszeń adopcyjnych. Bado jest psem właścicielskim i to właściciel będzie decydował o wyborze domu dla swojego jeszcze psa.

  1. Witam, oczywiscie, ze dopisalam, nawet wkleiłam pod ankieta tekst Pani sms-a do mnie : ” Witam jestem zainteresowana adopcja Bodo, jutro przedzwonię żeby się coś więcej dowiedzieć o piesku. Wypełniałam ankietę jyz u państwa pozdrawiam serdecznie Dominika Kowalik Surma””

 2. Dzień dobry
  Czy wpłynęła moja ankieta do Państwa w sprawie adopcji anioła Bado?
  Kiedy można spodziewać się decyzji? Mam nadzieje że nasze serca po stracie Hugo ponownie wypełni się w całości Tym cudnym labkiem.
  Pozdrawiam i czekamy na odpowiedz.
  Dominik Sikorski

  1. Witam, ankieta wpłynęła. Właściciel Bado nie zdecydował jeszcze o wyborze nowego domu dla niego. Ale drugie piętro bez windy będzie przeszkodą, aby Bado w Panem zamieszkał.

   1. To może warto od razu na głównej stronie zaznaczyć, że osoby mieszkające w bloku bez windy nie mają szans na adopcję labradora u Państwa. Zaoszczędzi to nasz czas i Państwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *