Saba, 2-letnia piękność o spojrzeniu i sercu labradora szuka nowego domku – nieaktualne

Saba do adopcji

Wyadoptowana. Sunia szuka nowego domu, bo jej opiekunka ciężko zachorowała i nie jest w stanie się nią nadal opiekować.

Saba ma 2 lata, nie jest labradorem, ale ma jakąś cząstkę labka w swoich genach. Na pewno jest z pochodzenia psem myśliwskim.

A Saba to bardzo radosna, energiczna dziewczynka, z przysłowiowym ADHD. Potrzebuje dużo ruchu, uwielbia wszelkie szaleństwa, potrafi biegać jak źrebak z plastykową butelką zachęcając wszystkich do zabawy. Potrzebuje zabawek i gryzaków , bo uwielbia coś gryźć. W stosunku do człowieka bardzo przyjazna, serdeczna, przytulaśna, ale w swojej spontaniczności, witając się, potrafi skakać i aby zwrócić na siebie większą uwagę delikatnie podgryzając ręce. Dlatego też nie jest polecana do domu z małymi dziećmi. Saba nie umie dobrze chodzić na smyczy, ponieważ mieszkając w domu z bardzo dużym ogrodem, nie miała zbyt dużo spacerów. Sunia wymaga jeszcze sporo nauki, potrzebuje opiekuna o mocnej osobowości, bo lubi w domu grać pierwsze skrzypce. Jest bardzo inteligentna, reaguje na komendy, słucha się. Lubi oglądać telewizje, na niektóre programy bardzo żywo reaguje. W stosunku do psów przyjazna, lubi się z nimi bawić, z suczkami może być rożnie, bo jest typem dominantki. Nie ma w niej cienia agresji. Stosunek do kotów nieznany, nie mieszkała z kotem, ale najprawdopodobniej go pogoni.

Szukamy dla Saby aktywnych opiekunów, którzy zapewnią suni duża dawkę ruchu i zadań mentalnych, bo Saba nie znosi nudy i „nic nierobienia”.  Szukamy dla niej domu z ogrodem, najchętniej z dala od ruchu ulicznego, bo Saba nie lubi przejeżdżających samochodów, obszczekuje je i najchętniej chciałaby je przegonić. Saba jest psem bardzo zadbanym, o błyszczącej sierści, ma wszystkie szczepienia odrobaczenia, jest wysterylizowana. Nie toleruje karmy z kurczakiem.
Sunia przebywa w woj. śląskim, niedaleko Będzina

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Saba do adopcjiSaba do adopcji Saba do adopcji Saba do adopcji Saba do adopcji Saba do adopcji

3 thoughts on “Saba, 2-letnia piękność o spojrzeniu i sercu labradora szuka nowego domku – nieaktualne”

  1. Czy jest możliwy dowóz suni na Dolny Śląsk (260km) od Będzina?
    Czy sprawa adopcji jest jeszcze aktualna?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *