NIKO, ok. 1,5-roczny biszkoptowy labrador do wychowania od podstaw szuka nowego domu – nieaktualne

Niko, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Uwielbia się bawić, biegać, jest w tym niezmordowany. Kto go przygarnie?❤️

Niko, jest bardzo pogodnym, bardzo przyjaznym labradorem o mocnej budowie i wiecznie uśmiechniętym pysiu. To bardzo mądry i kontaktowy labrador, ale przez półtora roku nikt go nie nauczył zasad współżycia. Jest to pies do nauki od podstaw.

Nie miał łatwo w dotychczasowym życiu, brak mu poczucia przynależności do tego jedynego człowieka. Ma problem z emocjami, trudno mu się jest wyciszyć, każdego napotkanego człowieka chciałby serdecznie powitać, skacze jak piłka i chce rozdawać całusy. W jego zachowaniu jest bardzo dużo szczenięcej wprost radości. Uwielbia się bawić, biegać, jest w tym niezmordowany. Uwielbia zabawki.

NIE UMIE chodzić na smyczy i na spacerach ciągnie jak traktor, ale widocznie nie był przyzwyczajony do regularnych spacerów i wkrótce na pewno opanuje ta umiejętność. NIKO jest psem z ogromnym potencjałem, szybko się uczy, trzeba mu tylko poświęcić czas. Za dobrego smaczka potrafi zrobić bardzo dużo. Nauczył się już podstawowych komend, pięknie aportuje. Opiekunowie w domu tymczasowym, gdzie obecnie przebywa, pracują nad jego wychowaniem i poprawą relacji z innymi psami (na spacerach głośno je oszczekuje).

W przyszłym domu może zamieszkać z sunią i kotem. Szukamy dla Niko pełnego ciepła i wyrozumiałości domu, w którym mógłby towarzyszyć człowiekowi w jego codzienności, być blisko, czuć bezpieczeństwo i spokój. Domu w którym zapewnią mu odpowiednią dla jego temperamentu dawkę ruchu i wyzwań intelektualnych.

Niko jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony, zachipowany, wykastrowany.

Obecnie przebywa w naszym domu tymczasowym w okolicach Warszawy.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Niko, labrador do adopcji Niko, labrador do adopcji Niko, labrador do adopcji Niko, labrador do adopcji Niko, labrador do adopcji

5 thoughts on “NIKO, ok. 1,5-roczny biszkoptowy labrador do wychowania od podstaw szuka nowego domu – nieaktualne”

  1. Jestem zainteresowany labkiem. Formularz już wypełniłem. Kilka razy rozmawiałem telefonicznie o innych adopcjach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *