Rudy ideał – wyadoptowany

Hektor i Ania

Hektor został wyadoptowany.
Jeśli słyszysz słowo „labrador”, masz szybkie skojarzenie: pies radosny, żywiołowy, pozytywny, nieustannie uśmiechnięty, zawsze gotowy do zabawy. Kochający ludzi, przyjazny wobec innych zwierząt. Uwielbia aportowanie, pływanie i kontakty towarzyskie.

I taki właśnie jest Hektor – nasz mały, dzielny bohater. Piękny, wypieczony rudzielec – każdy pasjonat rasy zauważy nietuzinkową barwę sierści – o niebywale ciepłych, ciemnoorzechowych oczach. Charakter ma równie idealny, jak ciało. Hektor kocha ludzi nade wszystko. Skupiony na człowieku, szybko uczy się nowych komend. Spokojnie chodzi na smyczy, ale porządnie rozbawiony potrafi wpaść w typową psią głupawkę. Do tej pory nie miał zbyt częstego kontaktu z dziećmi, ale jesteśmy pewni, że jeśli tylko opiekunowie odpowiednio przygotują dzieci na nowego członka rodziny, a Hektorowi dadzą naturalny czas na aklimatyzację – będzie wspaniałym towarzyszem także dla małych ludzi. Na kociaki jeszcze niesprawdzony. Zaszczepiony, wykastrowany – gotowy na nowe przygody z własnym człowiekiem!! Zachęcamy do adopcji, ale pamiętajcie! Pies to nie zabawka i potencjalny dom Hektora dobrze sprawdzimy. Wymagana wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej. Hektor absolutnie nie jest psem na łańcuch!

Hektor jest pod opieką forum labradorretriever.com.pl

Adopcja wymaga wizyty przedadopcyjnej i podpisania umowy adopcyjnej. Psiak przebywa pod Warszawą. Kontakt w sprawie adopcji tel. 531 104 440.

Poprzedni wpis: Hektor – przyjazny i posłuszny Labek poleca się do adopcji

Hektor i Ania

Hektor i Ania

Hektor i Ania

Hektor i Zygmunt

Hektor i Zygmunt

Hektor i Zygmunt

Hektor

Hektor - portret

Hektor

Hektor

Hektor w bandamce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *