Bella, młoda, grzeczna sunia w schronisku – wyadoptowana

Bella

Sunia znalazła dom.
Bella to trzyletnia sunia – przebywa w schronisku w Warszawie.

Bella trafiła do Schroniska pod koniec czerwca i już dała nam się poznać jako grzeczna i ułożona psia dama. Jest przyjaźnie nastawiona do wszystkich nawet do nowo poznanych osób. Lubi kontakt z człowiekiem, łasi się, szturcha nosem prosząc o pogłaskanie bądź przysmaki bo jeść też lubi jak każdy labrador. Jest młoda, energiczna, żywiołowa, wesoła, skora do zabawy oraz posłuszna. Szukamy dla niej aktywnego domu z dużą dawką zabawy i ruchu. Bella w schronisku przejdzie zabieg sterylizacji i dopiero po tym okresie będzie do adopcji ale już teraz zapraszamy na spacer z naszą podopieczną.

Więcej informacji o Belli udzielą
Edyta 883 950 912 oraz Agnieszka 604 28 28 39

Ogłoszenie kliknij

Bella

Bella

Bella

Bella

2 thoughts on “Bella, młoda, grzeczna sunia w schronisku – wyadoptowana”

  1. Jestem na miejscu w Warszawie. Chętnie wybiorę się z Bellą na spacer i moze się polubimy. Wysłałam formularz adopcyjny do Panstwa. Pisałam o Kuki lub Mocce , ale jeśli Bella jest do adopcji to też proszę wziąć pod rozwagę.

    Katarzyna Czortek

  2. Chciałabym adoptować Bellę. Próbuje się z państwem skontaktować kolejny raz, bez skutku. Proszę o pilny kontakt. Przeszłam wizytę oraz egzamin adopcyjny u Państwa z bardzo dobra oceną. Chciałabym pilnie wziać Bellę do siebie.

    Katarzyna Czortek
    605 490 802

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *