RITA, 10-miesięczna biszkoptowa, piękna sunia szuka odpowiedzialnego, cierpliwego domku – nieaktualne

Rita, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Szukamy dla Rity aktywnego domku, świadomego jej wrodzonej wady domku…

Rita – przestawiamy naszą nową podopieczną, cudowną 10 miesięczną Ritę.
Ta młodziutka sunia jest niezwykle pogodnym, wesołym, energicznym labradorem.

Rita kocha przede wszystkim człowieka, jest jego najlepszym przyjacielem, wpatrzona w niego, jak w obrazek, uwielbia się przytulać, być miziana i głaskana. Bardzo chętnie współpracuje z opiekunem, jest niezwykle subtelna, delikatna, wrażliwa i uległa. Dogaduje się ze wszystkimi psami, na koty nie reaguje. W domu zachowuje czystość, chociaż w ferworze zabawy, zdarza jej się popuścić siku. Ładnie chodzi na smyczy.

PIES IDEAŁ , PIES DOSKONALY ? : dla nas TAK, dla wielu innych z pewnością też.
Ale Rita ma pewien handicap, : ma wrodzoną wadę niedosłuchu, prawdopodobnie słyszy ok. 25 %, co nie przeszkadza jej normalnym życiu i funkcjonowaniu. Na spacerach bardzo pilnuje się człowieka, stara się nie oddalać.

Szukamy dla Rity aktywnego domku, świadomego jej wrodzonej wady domku, cierpliwego, chcącego współpracować z psem, który otoczy to cudną labradoreczkę opieką, miłością i uwagą, da jej poczucie, że jest dla Rodzinki bardzo ważna, że jest kimś wyjątkowym, a Rita umie i chce z człowiekiem współpracować i z pewnością wypracuje sobie specjalna więź z opiekunem.

Sunia ma wszystkie szczepienia i przebywa obecnie w woj. śląskim.

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Rita, labradorka do adopcji Rita, labradorka do adopcji Rita, labradorka do adopcji Rita, labradorka do adopcji Rita, labradorka do adopcji Rita, labradorka do adopcji Rita, labradorka do adopcji Rita, labradorka do adopcji Rita, labradorka do adopcji Rita, labradorka do adopcji Rita, labradorka do adopcji

6 thoughts on “RITA, 10-miesięczna biszkoptowa, piękna sunia szuka odpowiedzialnego, cierpliwego domku – nieaktualne”

  1. Może Pani zadzwoni i zapyta bezpośrednio lub napisze na Facebooku na priv na stronę ? trzymam kciuki że tak ?

  2. Nie byłaby w prządku. Labek jest jak dziecko potrzebuje zainteresowania i dłuuuuugich spacerów.
   Poradzi Sobie Pani z dwójką dzieci bo labek to wieczne dziecko. Taki pies jest suuuper ale przy większych dzieciach. Wiem bo miałam.
   Trzeba go kochać bezgranicznie, bo to urwisy i żarłoki.
   Zostaje ból i pustka po odejściu, bo to chodzące Anioły.
   Jest Pano GOTOWA???

 1. Mój labek pierwszy raz zetknął się z malym dzieckiem, jak miał dwa lata. Gdy corka urodzila wnuczkę, po powrocie ze szpitala, daliśmy mu ją powąchać. Wyglądał na zadowolonego. Medal ogonem i jeszcze ja polizał. Wnuczka mieszkała u nas rok i kiedy zaczynała raczkować, to jej pierwsze przemieszczenia zawsze były na posłanie psiaka. Zdarzało się często, zasypila wtulona w niego. Był tak cierpliwy i delikatny, że nigdy nie mieliśmy problemu. Być morze trafiliśmy na taki egzemplarz. Bo do dzieci, rzeczywiście miał anielska cierpliwość i na dodatek był pancerny. Większe dzieci potrafią zaleźć za skore i porządnie dokuczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *