Rico – labrador, który lubi spać na stopach człowieka – nieaktualne

Rico, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Jest taki młody, uroczy… tylko nie ma prawdziwego domu…

Witam. Parę słów o Rico. Rico w domu tymczasowym jest już dwa tygodnie, a więc można już napisać coś więcej. Tak się zastanawiam co napisać: grzeczny, kocha człowieka, uwielbia się bawić? Wszyscy tak piszą, to już takie banalne i przewidywalne jak na opis labka. No, ale taki właśnie jest Rico, uwielbia się bawić, zabawki co najmniej 2 w pyszczku, cały czas jest na etapie uczenia się utrzymania trzeciej. Na drugim miejscu w zabawie są patyki im większy, ty,m lepszy. Patyki rozpracowane w wióry.

Toleruje koty, inne sunie, bardzo ładnie bawi się z małymi dziećmi, nie skacze, nie przewraca. W domu uwielbia spać na kanapie, podłoga niespecjalnie go interesuje, chyba, że śpi na moich stopach. Rico jako przedstawiciel żebradorskiej rasy uwielbia jeść, miska napełniona natychmiast musi być podana, inaczej szczekanie słychać w całej okolicy. Rico ma 4 lata, jest wykastrowany, zaszczepiony, zachipowany.

Zapraszamy na film:

Poprzedni wpis:
Rico napisał coś do Was bardzo ważnego… (+film)

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Rico, labrador do adopcji Rico, labrador do adopcji Rico, labrador do adopcji Rico, labrador do adopcji Rico, labrador do adopcji Rico, labrador do adopcji

6 thoughts on “Rico – labrador, który lubi spać na stopach człowieka – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *