Młody labrador na łańcuchu pilnie szuka domu

Rico, labrador do adopcji

Rico od trzech lat ogląda dom od zewnątrz. Pomóżcie nam to zmienić! ❤

Rico to kolejny labrador, dla którego na cito szukamy domu – tymczasowego, a jeszcze lepiej stałego. Rico już raz był przez nas ogłaszany, jednak wtedy przedstawialiśmy go jako psa domowego szukającego nowego schronienia. Prawdę o nim poznaliśmy jednak dopiero teraz. Niestety sytuacja Rico jest inna od tej, jaką nam przedstawiono poprzednio, diametralnie inna.

Otóż Rico nie wie, co to dom, jego ciepło i krzątający się w nim ludzie. Dlaczego? Ponieważ ostatnie trzy lata swojego życia, a ma zaledwie pięć lat, spędził przed domem swoich właścicieli, a nigdy w środku! W dodatku trzymany jest na łańcuchu! I tu ironia losu. Pomimo tego, że człowiek go skrzywdził, Rico nadal lgnie do ludzi, wręcz ich kocha. Świadczą o tym jego cudne, ufne oczka, którymi wwierca się w człowieka, jak gdyby chciał zapytać – „Jak długo jeszcze mam tu tkwić? Jak długo jeszcze mam czekać, aż ktoś mnie zauważy i stąd zabierze? Kto i kiedy da mi dom, a nie każe go pilnować? Jestem labradorem, psem, który jedyne co potrafi, to kochać człowieka i jedyne, czego pragnie to być przez niego kochanym”.

Dlatego pilnie szukamy domu, choćby tymczasowego, dla tego pięknego hebanowego labradora. Szukamy osoby, która go przygarnie, nauczy wszystkiego od podstaw, ale przede wszystkim obdarzy miłością.

Rico mieszka w województwie zachodniopomorskim.

Poprzedni wpis:
Rico, labrador do adopcji

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 503118003 (Marta),
✉ adopcje@labradory.org

Rico, labrador do adopcji Rico, labrador do adopcji Rico, labrador do adopcji Rico, labrador do adopcji

2 thoughts on “Młody labrador na łańcuchu pilnie szuka domu”

  1. Oj biedaczek, aż mu łezki lecą…ja od razu też płaczę:(…taki piesek na łańcuchu… Zgroza:( Proszę i błagam, kto może niech mu pomoże, niech nie traci życia na tym przeklętym łańcuchu…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *