Pumba, korpulentny labrador do adopcji

Pumba, labradorka do adopcji

Wolontariat Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Głogowie.

Pumba ? to biszkoptowy labrador, który przebywa od niedawna w schronisku. Jest już starszym 12 letnim pieskiem. Nie wiemy, dlaczego ktoś oddał dwunastoletniego psa do schroniska, ale to z pewnością dla starszego psa, który miał dom i swoich ludzi wielki wstrząs. W kojcu cichy i przygaszony, głównie leży i wpatruje się w dal przez schroniskowe kraty. Poza kojcem ożywią się i chętnie wychodzi na długie spacery.
Pumba jest przyjaznym, pozbawionym agresji w stosunku do ludzi psem, z przyjemnością przyjmuje głaski. Widać, że spacer i kontakt z ludźmi sprawiają mu ogromną radość. Na spacerze wita entuzjastycznie każdą napotkaną osobę.
Pumba potrafi chodzić na smyczy, ale na spacerze potrafi ciągnąć, możliwe, że to z powodu małej ilości spacerów w schronisku.
Pumba jest bardzo energicznym i żywiołowym psem, i potrafi przejść ładny kawałek pomimo swojej tuszy i swojego wieku.
Jak widać, ktoś zrobił Pumbie dużą krzywdę, przekarmiając psa, dlatego przyszły opiekun musi zadbać o to, by pies miał dużo ruchu i odpowiednią, niskokaloryczną karmę, wtedy z pewnością schudnie i będzie mógł cieszyć się życiem, jak na psa przystało.
Mamy nadzieję, że ktoś da Pumbie dom i pies przeżyje swoje ostatnie lata otoczony troską i miłością.

Kontakt – tel: 605 102 979

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Pumba, labradorka do adopcji Pumba, labradorka do adopcji Pumba, labradorka do adopcji Pumba, labradorka do adopcji Pumba, labradorka do adopcji Pumba, labradorka do adopcji

1 thoughts on “Pumba, korpulentny labrador do adopcji”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *