PRIMA I BERT – seniorowe laboradości, czy mają jeszcze szansę na nowy domek?

Prima i Bert, labradory do adopcji

Może ktoś otworzy swoje serce i drzwi swojego domu i przygarnie te cudowne psiaki?

Prima i Bert to nowi mieszkańcy schroniska w Legnicy. Trafiły do schroniska 07.08.2020 na podstawie zrzeczenia się praw własności do psa. Są w typie labradora. Prima ma 11 lat, a Bert 13 lat. Co muszą czuć te cudowne psy, zabrane ze swojego domu, znajomego otoczenia, pozbawione wszystkiego? Możemy tylko po ludzku spróbować wczuć się w to położenie.

Psiaki są bardzo łagodne i uwielbiają towarzystwo ludzi. Ta para jest nierozłączna i nie wyobrażamy sobie, aby w końcówce życia je rozdzielić, tak bardzo są ze sobą zżyte. W schronisku mieszkają w jednym kojcu.

Niewiele wiemy o ich przeszłości, ale oba psy są dość otyłe, co świadczy o problemach z żywieniem i z pewnością  braku regularnych spacerów.

Prima ma ok. 11 lat, oprócz otyłości ma obustronne zapalenia kanałów słuchowych, zwyrodnienie w obrębie stawów biodrowych oraz łokciowych

Bert ma ok. 13 lat, jest trochę szczuplejszy od Primy. Ma również obustronne zapalenie kanałów słuchowych, początki zaćmy

Labki są niezwykle przyjazne i mądre. Uwielbiają kąpiele. Są tak ze sobą zżyte, że nie odstępują się na krok, dlatego też nie możemy i nie chcemy ich rozdzielić, chcemy aby trafiły do jednego domu. Może ktoś otworzy swoje serce i drzwi swojego domu i przygarnie te cudowne psiaki? Lepiej skromniej ale razem do końca życia.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Legnicy
kontakt do schroniska: 76 856 63 48

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Prima i Bert, labradory do adopcji Prima i Bert, labradory do adopcji Prima i Bert, labradory do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *