CUDOWNY LUCEK W TYPIE LABKA PROSI O DOM

Lucek do adopcji

Kojec Gryfino.

Lucek to około 4-letni duży psiak, który niedawno trafił do Kojca Gryfińskiego. Nikt Lucka nie szukał dlatego rozpoczynamy szukanie mu prawdziwie odpowiedzialnego domku. Właściciel Lucka chyba zapomniał, że o swojego zwierzaka trzeba dbać jak o członka rodziny, bo Lucek trafił do nas wychudzony, z kolczatką na szyi i ze starym, nieleczonym urazem łapki, przez który utyka na spacerkach ?.

Obecnie Lucus jest leczony objawowo, zastosowano steryd, który ma mu poprawić komfort poruszania się.

Lucek jest młodym, energicznym psiakiem, ma około 4 lata. Do ludzi ma cudowny charakter, kocha wszystkich, przytula się i rozdaje buziaki ??  Nie przepada za innymi psiakami w kojcu i na nie szczeka. Nie wiemy jaki jest do psiaków poza kojcem, bo nie miał okazji spotkać się z innymi na spacerku.

W zachowaniu Lucek także ma wiele z labradora. Po prostu Lucek to wielkie serducho i równie spore ciałko do kochania ❤❤❤

 

Szukamy dla niego odpowiedzialnego domku, który zajmie się jego łapka. W razie potrzeby poprosimy o pomoc fundacje w przeprowadzeniu zbiórki na diagnostykę.
Jeśli ktoś chciałby poznać takiego słodziaka jak Lucek i dać mu miejsce w swojej rodzinie, pod swoim dachem – zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 505 313 878 (jeśli nie mogę w danym momencie odebrać to na pewno oddzwonię).???
Źródło: Facebook

Pomagamy w znalezieniu domu.

Lucek do adopcji Lucek do adopcji Lucek do adopcji Lucek do adopcji Lucek do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *