CUDOWNY LUCEK W TYPIE LABKA PROSI O DOM

Lucek do adopcji

Kojec Gryfino.

Lucek to około 4-letni duży psiak, który niedawno trafił do Kojca Gryfińskiego. Nikt Lucka nie szukał dlatego rozpoczynamy szukanie mu prawdziwie odpowiedzialnego domku. Właściciel Lucka chyba zapomniał, że o swojego zwierzaka trzeba dbać jak o członka rodziny, bo Lucek trafił do nas wychudzony, z kolczatką na szyi i ze starym, nieleczonym urazem łapki, przez który utyka na spacerkach 😪.

Obecnie Lucus jest leczony objawowo, zastosowano steryd, który ma mu poprawić komfort poruszania się.

Lucek jest młodym, energicznym psiakiem, ma około 4 lata. Do ludzi ma cudowny charakter, kocha wszystkich, przytula się i rozdaje buziaki 💓😍  Nie przepada za innymi psiakami w kojcu i na nie szczeka. Nie wiemy jaki jest do psiaków poza kojcem, bo nie miał okazji spotkać się z innymi na spacerku.

W zachowaniu Lucek także ma wiele z labradora. Po prostu Lucek to wielkie serducho i równie spore ciałko do kochania ❤❤❤

 

Szukamy dla niego odpowiedzialnego domku, który zajmie się jego łapka. W razie potrzeby poprosimy o pomoc fundacje w przeprowadzeniu zbiórki na diagnostykę.
Jeśli ktoś chciałby poznać takiego słodziaka jak Lucek i dać mu miejsce w swojej rodzinie, pod swoim dachem – zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 505 313 878 (jeśli nie mogę w danym momencie odebrać to na pewno oddzwonię).🐶🍀💓
Źródło: Facebook

Pomagamy w znalezieniu domu.

Lucek do adopcji Lucek do adopcji Lucek do adopcji Lucek do adopcji Lucek do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *