Piorun, labrador do adopcji

Labrador Piorun

Ma 2 lata i znalazł się w schronisku.

Witam serdecznie , piszę do Państwa w sprawie Labradora o imieniu Piorun, oddanego do naszego schroniska około 2 miesięcy temu. Pies rzekomo rzucił się na dziecko i został oddany, ile w tym prawdy nie wiemy ponieważ Pan który oddawał psa nie miał nawet dowodu na to choćby ze szpitala iż taka sytuacja miała miejsce. Piorun ma w tej chwili 2 lata. Podczas zabawy lubi sobie trochę pobrykać i powarkiwać, czy to jest powód aby oskarżać go o agresję? Ludzie którzy odwiedzają schronisko są w nim zakochani do czasu kiedy nie powie się, że pies rzucił się na dziecko… nie chcemy aby 2 letni pies spędził całego swojego życia w schronisku.

Jest zaszczepiony i wykastrowany, w boksie siedzi sam. Dla niego najlepszym rozwiązaniem byłby odpowiedzialny opiekun, który zna się na rożnych przypadkach i poddałby go szkoleniu. Wiem marzenia, ale są rożni ludzie na świecie, którzy spadają nam z nieba.

Kontakt Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Jastrzębiu Zdroju, ul. Norwida 50. Nr tel 533305985, 533305967

Opinia osoby która odwiedziła Pioruna w schronisku:

Hej, byłam w Jastrzębiu w schronie zobaczyć pioruna, łasił się przez kraty tak, że myślałam, że mi rękę złamie, wszystko żeby się miziać, niestety nie jest rodowodowy, więc nie da się skontaktować z hodowca.

Ogłoszenie grzecznościowe.

Labrador Piorun Labrador Piorun Labrador Piorun Labrador PiorunLabrador PiorunLabrador Piorun

2 thoughts on “Piorun, labrador do adopcji”

  1. czy ktoś kontaktował się z hodowcą? jeżeli pies jest z rodowodem, to po pierwsze , hodowca ma prawo pierwokupu (chyba, że olewa sprawę), ale MUSI wiedzieć, że pies z jego hodowli siedzi w schronisku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *