LUCKY szuka kogoś kto lubi wyzwania

lucky1

Szukamy dla Lucky’ego absolutnie FANTASTYCZNEGO i mądrego domu.

Lucky (527) niestety zaliczył pierwszą rocznicę w schronisku. Jest tu od 14 lipca 2015 roku. Ma około 4 lata i choć do złudzenia przypomina labradora – nikt, nawet raz o niego nie zapytał. Absolutnie FANTASTYCZNY pies dla absolutnie FANTASTYCZNYCH ludzi.

Chłopak po przejściach i ze smutną przeszłością. Tylko jego imię jest „szczęśliwe”. Nie miał zbyt wiele szczęścia w swoim krótkim pieskim życiu. Dlatego trzeba mu wynagrodzić te stracone lata. On chce. Bardzo chce.

Codziennie go przekonujemy, że warto jeszcze raz zaufać, że nie wszyscy ludzie są durni. Potrzebuje konsekwentnego i stanowczego przewodnika. Bez ciumkania i tiutowania – konkretnie i do rzeczy. Potrafi odwdzięczyć się za to co dostaje od człowieka. Jest bardzo karny.  Ale musi czuć, że nie podskoczy.

Mężczyzna go krzywdził, dlatego Lucky musi przekonać się, że nie każdy facet to wróg. Bo nie każdy, prawda? Zaufanie psa trzeba zdobyć i na pewno NIE stanie się to podczas pierwszego spotkania, podczas zapoznania. Na pewno konieczne będą częste spotkania,  wzajemne poznawanie się na spacerach, które uwielbia. Ile tych spacerów? Nie wiemy. To wyjdzie w praniu. To on zdecyduje kiedy jest gotowy na nowy rozdział w swoim życiu.

Szukamy dla Lucky’ego absolutnie FANTASTYCZNEGO i mądrego domu. Domu BEZ małych dzieci, BEZ innych zwierząt. Lucky co prawda toleruje psich towarzyszy, ale w przedschroniskowym życiu był „drugim” psem i wciąż musiał walczyć, starać się, aby i jego zauważono. Dlatego lepiej żeby sobie tego nie przypominał, lepiej żeby teraz był tym jedynym, kochanym.

Więcej informacji o psie: 42/ 656 78 42.
Schronisko dla Zwierząt w Łodzi
ul. Marmurowa 4
91-610 Łódź

Numer: 527
Numer CHIP: 982061600054520
Płeć: pies
Wielkość: duży
Wiek: 4
Rasa: mieszaniec / (mix)
Data Przyjęcia: 2015.07.14


Ogłoszenie grzecznościowe.

lucky3 lucky2 lucky4lucky5

2 thoughts on “LUCKY szuka kogoś kto lubi wyzwania”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *