Pestka – drobna jak pesteczka wiśni, o sercu wielkości oceanu – została perfidnie oszukana/Już ma dom

Oszukana Pestka

PESTKA ma już swój dom na zawsze 🙂
Pestka została w właścicielami i… wylądowała w schronisku jako Coco 🙁

Pestka – prześliczna drobniutka, około 3 – letnia blondyneczka, która jeszcze wczoraj miała dom i kochającego Pana, a dzisiaj zastanawia się dlaczego Jej dom się rozpadł, a dla Niej samej zabrakło w nim miejsca…

Prześliczne i bezgranicznie smutne oczy tej dziewczynki w typie labradora zadają nam bolesne pytanie: „Czy ktoś mnie jeszcze pokocha?”. Pestka w podziękowaniu za swoją łagodność, miłość do ludzi, dzieci i innych zwierząt, za swoją czystość i wierne, kochające serduszko, otrzymała „wilczy bilet” na wyjazd ze swojego domu. Nikt Jej nie pytał o Jej potrzeby i pragnienia, decyzję podjęto bez Jej wiedzy i zrozumienia. Jej labkowe serce otrzymało bolesny cios, z którego bez pomocy nie będzie w stanie się podnieść.

Sunia potrzebuje przede wszystkim ciepła i miłości Nowych Człowieków, którzy pokażą Jej, że mimo osobistych dramatów, wciąż warto kochać. Potrzebuje również sterylizacji, aby żaden ludzki barbarzyńca bezlitośnie nie skorzystał na Jej płodności. Pokażmy tej suni, że czeka na nią miejsce w kochającym Ją Domu, że czekają pieszczoty, głaski i drapanko, że czeka pełna miska i piękna reszta życia wśród Ludzi, dla których Pestka będzie światłem w ciemności, tęczą po deszczu i portem w czasie sztormu.

temat na forum: PESTKA TRACI DOM, RODZINĘ I NADZIEJE NA LEPSZE JUTRO

Kontakt w sprawie adopcji
☎ 572717391 (Magdalena),  ✉ adopcje@labradory.org

Pestka do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.