PEPA, ok. 10-letnia piękna dojrzała labradorka szuka ciepła domowego ogniska – nieaktualne

Pepa, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Kto podaruje tej pięknej i godnej labce jej pierwszy prawdziwy dom.

Pepa ma ok. 10 lat i jest przepiękną labradorka. Jej w sumie uporządkowane życie, które wiodła do niedawna u boku swojej starszej już opiekunki legło niedawno w gruzach. Opiekunka zmarła, spadkobiercy sprzedali dom razem z Pepą, a nowy właściciel domu nie chce psa. Wiec Pepą zajęła się z dobroci serca sąsiadka, która zna ja od małego. Gdyby nie to sunia trafiłaby do schroniska, a tam wiadomo, że zainteresowanie psem seniorem jest prawie znikome.

Sunie nie może zostać w tym miejscu, gdzie ma teraz schronienie, bo nie akceptuje jej agresywny rezydent. Pepa była i jest psem podwórkowym i aż serce się kraje na widok tej pięknej labradorki, która powinna być ozdobą każdego salonu i leżeć w cieple przy swoich opiekunach. Sunia jest bardzo pogodnym, przyjaznym labkiem, dosłowne ZERO agresji na cokolwiek. Toleruje psy, koty, kury. Na pewno pokocha spacery, bardzo ceni sobie człowiecze towarzystwo.

PEPA jeszcze nigdy nie miała takiego prawdziwego domu, domu z kanapą, śmiechem dzieci w mieszkaniu, spacerami, z bliskością człowieka.
Ale na pewno będzie ciekawa świata, który dla niej szukamy, a był wcześniej ograniczony do podwórka i świat zewnętrzny widziała tylko zza siatki ogrodzenia.

Kto podaruje tej pięknej i godnej labce jej pierwszy prawdziwy dom, niech na jej szlachetnym pysiu zagości w końcu labradorowi szczęście i zacznie się rozbrajająco uśmiechać.

Pepa mieszka niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego , woj. łódzkie.

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Pepa, labradorka do adopcji Pepa, labradorka do adopcji Pepa, labradorka do adopcji Pepa, labradorka do adopcji Pepa, labradorka do adopcji Pepa, labradorka do adopcji

4 thoughts on “PEPA, ok. 10-letnia piękna dojrzała labradorka szuka ciepła domowego ogniska – nieaktualne”

  1. Biedulka, tęskni za swoją panią. Nasze zmarłe w ub.roku sunie bylyby teraz w jej wieku.
    Eh, niestety nie możemy adoptować bo już mamy dwie nowe dziewczyny.
    Oby jak najszybciej ktoś ją adoptował.

  2. Witam serdecznie. Mieszkam w Niemczech. Chciałbym zaopiekować się sunia. Mamy w naszym domu 7-letnia labke, również adopciaka. Byłoby super gdyby Pepa zamieszkała z nami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *