Pastel, 3-4 letni labrador do adopcji – nieaktualne

Pastel, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Świetnie odnajdzie się w aktywnej rodzinie.

PASTEL ?  to bardzo energiczny i żywiołowy labek. Kocha kontakt z człowiekiem i uwielbia bliskość. Cieszy go możliwość bycia w centrum uwagi ?. Bardzo szybko się uczy i widać, że sprawia mu to przyjemność. Sam domaga się głasków i zainteresowania. Pastel kocha ruch, zabawy i spacery. Zna kenel. Zachowuje czystość. Na smyczy ciągnie, szczególnie kiedy coś go zainteresuje. Dogaduje się z innymi psami, ale nie ma w tym temacie dużych doświadczeń, więc może być różnie? Koty goni. Jest wyjątkowo wylewny w okazywaniu uczuć, więc NIE POWINIEN trafić do domu z małymi dziećmi.

Nowa rodzina musi zdawać sobie sprawę, że to psi podrostek, który potrzebuje czasu i PRACY. Żaden psiak NIE wychowa się sam, więc nie należy oczekiwać, że tak będzie w tym przypadku. Dla Pastela szukamy odpowiedzialnej rodziny, która cierpliwie nauczy go życia.

Zależy nam, żeby nowy dom, oprócz opieki i miłości, potrafił zapewnić chłopakowi stabilność. Pastel kocha pieszczoty więc fajnie gdyby trafił do ciepłych i uczuciowych ludzi. Pies to nie zabawka – prosimy o odpowiedzialne podejście do adopcji ?

Osoby zainteresowane Pastelem, prosimy o wypełnienie zgłoszenia http://adopcje.labradory.org/zgloszenie/

Dzieciak przebywa w woj. opolskim pomagamy w znalezieniu domu?

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org
Pastel, labrador do adopcji Pastel, labrador do adopcji Pastel, labrador do adopcji Pastel, labrador do adopcji Pastel, labrador do adopcji Pastel, labrador do adopcji Pastel, labrador do adopcji Pastel, labrador do adopcji

4 thoughts on “Pastel, 3-4 letni labrador do adopcji – nieaktualne”

 1. Witam. Jestem zainteresowana adopcja Pastela. Mam już jednego Labka z adopcji też w tym samym kolorze. Prosze odpisać mi na private. Mam duży dom z ogrodem i dużo czasu ponieważ jestem na emeryturze. Prowadzę aktywny tryb życia. Mam w pobliżu las więc my gdzie chodzić na długie spacery

  1. Witam, nie mogę odpowiedzieć na priv, bo nie znamy Pani dresu mailowego. Jeśli jest Pani zainteresowana adopcja Pasela , prosimy wypełnić formularz adopcyjny lub jeśli ma Pani pytania, prosimy kontakt telefoniczny pod podanymi w poście nr tel.
   http://adopcje.labradory.org/zgloszenie/

   Kontakt w sprawie adopcji:
   ☎ 573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *