Parys,  8-letni, uśmiechnięty, o wprost szczenięcym błysku w oczach labrador szuka domu z sercem po prawdziwej stronie – nieaktualne

Parys, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Labrador niezwykle przyjacielski, ładnie chodzi na smyczy… kto go pokocha?

Przedstawiamy Wam cudownego, mimo wielu złych doświadczeń w jego życiu, niezwykle pogodnego, kochającego człowieka ok. 8-letniego pięknego labradora o mitologicznym imieniu Parys.

Parys został najpewniej porzucony, znaleziony w woj. mazowieckim niedaleko Radomia. Miał na szyi ślad po bardzo ciasno zaciśniętej obroży ( sznurka, łańcucha ) był bardzo brudny, wychudzony, zakleszczony, zapchlony, ale najbardziej opiekunkami schroniska w Radomiu, bo tam został przywieziony Parys, wstrząsnął stan obydwu uszu tego pięknego labradora.

Parys, labrador do adopcji

Labek jest super mądrym psem, docenił troskę opiekunek o swoje uszy i wręcz domaga się łapą o zajmowanie się nim, podstawia głowę do czyszczenia i zakrapiania. Stan ich bardzo już się poprawił.

Parys jest niezwykle przyjacielskim psem super dogaduje się z innymi psami suczkami, ma w sobie szczenięcą wprost radość, ładnie chodzi na smyczy, każdy spacer dla niego to ogromna uciecha.

Szukamy dla niego super domku, gdzie będzie traktowany jak członek rodziny, a w zamian za oddane mu serce i przyjaźń, ten wiecznie uśmiechnięty Parys, wniesie ogrom pogody ducha i pozytywnych emocji .

Parys jest odrobaczony, wykastrowany

Obecnie w województwie mazowieckim.

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Parys, labrador do adopcji Parys, labrador do adopcji Parys, labrador do adopcji Parys, labrador do adopcji Parys, labrador do adopcji Parys, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *