Parys,  8-letni, uśmiechnięty, o wprost szczenięcym błysku w oczach labrador szuka domu z sercem po prawdziwej stronie ❤️

Parys, labrador do adopcji

Labrador niezwykle przyjacielski, ładnie chodzi na smyczy… kto go pokocha?

Przedstawiamy Wam cudownego, mimo wielu złych doświadczeń w jego życiu, niezwykle pogodnego, kochającego człowieka ok. 8-letniego pięknego labradora o mitologicznym imieniu Parys.

Parys został najpewniej porzucony, znaleziony w woj. mazowieckim niedaleko Radomia. Miał na szyi ślad po bardzo ciasno zaciśniętej obroży ( sznurka, łańcucha ) był bardzo brudny, wychudzony, zakleszczony, zapchlony, ale najbardziej opiekunkami schroniska w Radomiu, bo tam został przywieziony Parys, wstrząsnął stan obydwu uszu tego pięknego labradora.

Parys, labrador do adopcji

Labek jest super mądrym psem, docenił troskę opiekunek o swoje uszy i wręcz domaga się łapą o zajmowanie się nim, podstawia głowę do czyszczenia i zakrapiania. Stan ich bardzo już się poprawił.

Parys jest niezwykle przyjacielskim psem super dogaduje się z innymi psami suczkami, ma w sobie szczenięcą wprost radość, ładnie chodzi na smyczy, każdy spacer dla niego to ogromna uciecha.

Szukamy dla niego super domku, gdzie będzie traktowany jak członek rodziny, a w zamian za oddane mu serce i przyjaźń, ten wiecznie uśmiechnięty Parys, wniesie ogrom pogody ducha i pozytywnych emocji .

Parys jest odrobaczony, wykastrowany

Obecnie w województwie mazowieckim.

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Parys, labrador do adopcji Parys, labrador do adopcji Parys, labrador do adopcji Parys, labrador do adopcji Parys, labrador do adopcji Parys, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *