Papaj, niespełna 3-letni labrador do adopcji – nieaktualne

Papaj, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Idealnie nadaje się do ścisłej współpracy z człowiekiem.

PAPAJ
LABRADOR
WYKASTROWANY
WIEK: 04/2019
WZROST: 62 CM
WAGA: 34 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z SUCZKĄ
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 10 LAT

Papaj do schroniska trafił z ulicy. Był bardzo zaniedbany, wychudzony, miał zapalenie uszu i skóry. Wiemy, że nie pochodził z dobrego domu. Jednak po jego zachowaniu sądzimy, że mógł mieć kiedyś dobry dom. Papaj zna wiele komend, jest karnym i zrównoważonym psem. Widać, że ktoś poświęcił mu czas na naukę i ułożenie.

Papaj to typowy labrador, jest łagodny, wesoły, energiczny, uwielbia wodę. Ceni sobie kontakt z człowiekiem, jest ufny, lubi być blisko ludzi. To prawdziwy pieszczoch, głaskanie i przytulanie sprawia mu ogromną radość. Zna wiele komend, jest niesamowicie mądry i szybko się uczy. Kocha zabawę patykami i piłkami. Lubi aportować. Jest zapatrzony w swojego przewodnika, dlatego praca z nim to czysta przyjemność. Polecenia wykonuje chętnie i dokładnie, a ulubiony smakołyk i pochwała opiekuna są dla niego najlepszą motywacją do nauki. Idealnie nadaje się do ścisłej współpracy z człowiekiem. Obdarzony jest dużą inteligencją, ale jednocześnie bywa uparty. Jak każdy labrador wymaga konsekwentnego, lecz łagodnego traktowania.

Papaj sprawdzi się w aktywnym domu, trzeba zapewnić mu odpowiednią dawkę ruchu, uwielbia długie spacery, idealnie odnajdzie się w rodzinie lubiącej długie piesze wycieczki lub chodzenie po górach. Wybiegany labrador, któremu umożliwiono pracę, jest spokojny i w domu lubi poleniuchować.

Ma dobry kontakt z innymi psami. Zaczepiony potrafi odpuścić. Jest karny, więc można go odwołać. Może zamieszkać w domu z suczką. Psy powinny zapoznać się przed adopcją.

Papaj bez problemu poddaje także się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym. Wydaje się być psem domowym, dobrze czuje się w pomieszczeniach. W domu powinien być psem grzecznym, zachowuje czystość, nie niszczy.

Papaj to mądry psiak o łagodnym i przyjaznym usposobieniu. Powinien trafić do domu, który wykorzysta jego potencjał. Mamy nadzieję, że ten pozytywny pies nie będzie musiał długo czekać w schronisku na odpowiedzialny i kochający dom.

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Papaj, labrador do adopcji Papaj, labrador do adopcji Papaj, labrador do adopcji Papaj, labrador do adopcji Papaj, labrador do adopcji Papaj, labrador do adopcji Papaj, labrador do adopcji Papaj, labrador do adopcji

5 thoughts on “Papaj, niespełna 3-letni labrador do adopcji – nieaktualne”

    1. Ogłoszenie grzecznościowe, proszę dzwonić Kontakt w sprawie adopcji:
      Natalia: 504 725 567/ Magda: 503 842 241

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *