BISZKOPT SZUKA DOMU STAŁEGO/TYMCZASOWEGO PILNIE!

Biszkopt, labrador do adopcji

Jedno jest pewne – Biszkopt potrzebuje ciepłego domu.

Biszkopcik to psiak w typie labradora, został znaleziony zaniedbany, wychudzony z guzem na grzbiecie. Nikt go nie szukał. W schronisku doszedł do siebie, jednak chód nie ten, coś nie grało. Pojechał na kompleksowe badania – zaawansowana spondyloza kręgosłupa i kolan.

Idzie zima, schronisko to nie miejsce dla psa z takimi schorzeniami, bo zimno tylko pogorszy jego komfort życia. Dlatego, szukamy dla Biszkopta pomocy.
Biszkopt jest łagodnym, radosnym i towarzyskim psem, kocha człowieka, kocha zabawki a połączenie pierwszego z drugim to już w ogóle dla niego sztos. Lubi spacery, ładnie chodzi na smyczy, w stosunku do innych psów jest neutralny. Starsze Dzieciaki też mu nieobce i zjeść ich nie chciał. Jest zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany. Wiek wstępnie był określony na 5-6 lat, jednak jego kręgosłup daje obraz starszego psa.

JEDNO JEST PEWNE – BISZKOPT POTRZEBUJE CIEPŁEGO DOMU!
Schronisko bardzo chętnie współpracuje z fundacjami i w tym temacie nie będzie żadnego problemu. Radlin 57, 63-200 Radlin.
Kontakt pod numerem 795845366
Prosimy! Poślijcie Chłopaka w świat!

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Biszkopt, labrador do adopcji Biszkopt, labrador do adopcji Biszkopt, labrador do adopcji Biszkopt, labrador do adopcji Biszkopt, labrador do adopcji Biszkopt, labrador do adopcji Biszkopt, labrador do adopcji Biszkopt, labrador do adopcji

One thought on “BISZKOPT SZUKA DOMU STAŁEGO/TYMCZASOWEGO PILNIE!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *