OZZY 10-letnia biszkoptowa mieszanka psiej dojrzałości i wesołości szuka nowego domku

Ozzy, labrador do adopcji

Bardzo liczymy na kogoś, kto wypatrzy tego przystojniaka i doceni zalety jego dojrzałości z dużą dozą wesołości i labkowego wariactwa ❤️

Ozzy jest super przystojnym, wesołym i energicznym 10 letnim labradorem, którego cechuje bardzo przyjacielskie nastawienie do innych psów, cierpliwość i wyrozumiałość. Nie brakuje mu jednak młodzieńczego wigoru, który widoczny jest szczególnie podczas spacerów.

Dlaczego taki super labek szuka nowego domku ? Jego opiekunka jest niestety po drugiej operacji kręgosłupa i nie radzi sobie już z tym energetycznym podopiecznym. Sama z dużym trudem porusza się w gorsecie i do tego jeszcze… Ozzy mieszka aż na 4 piętrze i o dziwo radzi sobie na razie całkiem nieźle, gorzej jego opiekunka, dla której pokonywanie schodów i wyprowadzanie psa na spacer staje z każdym dniem coraz mniej możliwe.

Dlatego też szukamy dla Ozziego bardzo pilnie nowego domku, przyjaznego zwierzętom, fajnych opiekunów, którzy dadzą temu dojrzałemu labkowi poczucie przynależności do rodziny. Ozzy potrzebuje domu, w którym mógłby towarzyszyć człowiekowi w jego codzienności, być blisko niego, czuć bezpieczeństwo i spokój. Labek kocha człowieka i chętnie z nim przebywa.

Ozzy jak to labek lubi w czasie spaceru pociągnąć na smyczy, szczególnie, gdy chce się przywitać z jakimś innym psem. Koty, po nieudanej próbie zaprzyjaźnienia się z jednym z nich, omija szerokim łukiem, bo się ich chyba boi.

Ozzy jest super fajnym, ufnym labkiem. Bardzo liczymy na kogoś, kto wypatrzy tego przystojniaka i doceni zalety jego dojrzałości z dużą dozą wesołości i labkowego wariactwa. Zobaczcie zresztą na załączone zdjęcia, one tylko w malutkim stopniu obrazują żywiołowość i chęć do zabawy Ozziego.

Labek jest zdrowy i w dobrej kondycji. Przybywa w woj. mazowieckim

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Ozzy, labrador do adopcji Ozzy, labrador do adopcji Ozzy, labrador do adopcji Ozzy, labrador do adopcji Ozzy, labrador do adopcji Ozzy, labrador do adopcji Ozzy, labrador do adopcji Ozzy, labrador do adopcji Ozzy, labrador do adopcji Ozzy, labrador do adopcji Ozzy, labrador do adopcji

1 thoughts on “OZZY 10-letnia biszkoptowa mieszanka psiej dojrzałości i wesołości szuka nowego domku”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *