OSKAR – 3 letni przeuroczy, labrador kanapowiec szuka nowego domku – nieaktualne

Oskar, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Pies mieszka obecnie w woj. warmińsko-mazurskim.

Oskar skończy w kwietniu 2020 r 3 lata. Jest bardzo łagodnym psem, niezwykle ufnym, radosnym labradorem. Cieszy się na widok każdego człowieka, nawet nie zaszczeka, gdy ktoś obcy zapuka do drzwi. Wychowany z dziećmi i maskotką domu kotem, który jest jego dobrym kumplem.

Oskar kocha spacery, ładnie chodzi na smyczy, czasami uda mu się po labkowemu pociągnąć, przede wszystkim, gdy chce przywitać się z jakimś interesującym go człowiekiem. Uwielbia aportować, ma swoje psie zabawki, którymi bardzo lubi się bawić. Ale labek jest tez typowym kanapowcem, uwielbia wylegiwać się przy boku swojego opiekuna.

Oskar zostaje sam w domu, nie niszczy, nie szczeka, wybiegany i wyprowadzony przed zostaniem samym w domu, idzie spać. Pies jest zdrowy, niestety ma sporą nadwagę, ale to między innymi wszystko przez uprawiane z niezwykłą umiejętnością żebradorstwo. Ma jednak alergię na zboża, nie toleruje karmy z pszenicą, dostaje od szczeniaka karmę Josera i ją dobrze toleruje.

Oskar jest wykastrowany, ma wszystkie bieżące szczepienia.

Szukamy dla Oskara ciepłego rodzinnego domu, gdzie będzie traktowany jak pełnoprawny członek rodziny i będzie mógł zajmować miejsce na kanapie obok swoich opiekunów.

Pies mieszka obecnie w woj. warmińsko-mazurskim.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Oskar, labrador do adopcji Oskar, labrador do adopcji Oskar, labrador do adopcji Oskar, labrador do adopcji Oskar, labrador do adopcji

4 thoughts on “OSKAR – 3 letni przeuroczy, labrador kanapowiec szuka nowego domku – nieaktualne”

  1. Chetni do adopcji Oskara! Mieszkamy we Wroclawiu w bloku z winda 🙂 w tyg zapewniamy lekkie, czeste spacerki, za to na weekendach dluuuugie wyjscia do lasu lub w male gorki 🙂 ankieta wyslana, Ewelina z Wroclawia

  2. Sliczny i te faldki tez tylko calowac ale tak powaznie dla zdrowia przydaloby sie troche zrzucic cialka. Domu przybywaj!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *