Olimpia, smukła panienka do wzięcia – nieaktualne

Olimpia do adopcji

Wyadoptowana. Przebywa pod opieką fundacji Pomagamy Płockim Zwierzakom.

Jej człowiek miał ją za nic… myślała, że pojedzie na fajny spacer, tak obiecywał. Spacer skończył się w Srebrnej, tylko ona „wysiadła” z samochodu.
Jej właściciel perfidnie ją porzucił, a ona biegła wystraszona po ulicy próbując go znaleźć. Cud, że nie potrącił jej samochód.
Nie straciła jednak wiary w człowieka
Olimpia to młoda, cudowna suczka. Ma dopiero około 1,5 roku. Człowieka kocha ponad wszystko, jest bardzo wesoła i energiczna. Akceptuje psy, kotów ewidentnie nie lubi.
Poszukujemy dla niej aktywnego domu, Olimpia lubi dzieci jednak ze względu na jej energiczną naturę i brak świadomości swojej siły polecany jest dom z dziećmi 12+

Bardzo prosimy o udostępnianie Olimpii, suczka ze względu na cieczkę jest przed zabiegiem sterylizacji. Najbliższy termin, kiedy będzie mogła ją odbyć to 15 grudzień, jednak po zabiegu nie może wrócić do kojca! Bardzo prosimy o dom dla niej chociaż tymczasowy.

tel. 603 179 634

Ogłoszenie grzecznościowe.

Olimpia do adopcji http://adopcje.labradory.org/olimpia/ Olimpia do adopcji Olimpia do adopcji Olimpia do adopcji Olimpia do adopcji Olimpia do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *