Nobi, labrador o wyjątkowej urodzie i wspaniałym charakterze – nieaktualne

Labrador Nobi

Wyadoptowany. Pojawił się w wiosce niedaleko Opoczna. Został zgłoszony przez mieszkańców i zabrany do schroniska pod Opocznem.

Labrador Nobi

Dostaliśmy sygnał, że ten piękny około 2 letni pies siedzi w schronisku. Przez dwa tygodnie był tylko raz na spacerze. Podjęliśmy decyzję o wyciągnięciu go stamtąd.

Wspaniała Pani Agnieszka i Pan Marcin z Warszawy na nasz sygnał natychmiast, późnym wieczorem pojechali po niego. Oto relacja z domu tymczasowego:

Witamy wszystkich pięknie w nowym roku.

U nas od samego początku stycznia zmiany. Po szczęśliwym wyadoptowaniu naszego podopiecznego Lizaka (pozdrowienia dla nowej rodziny psinki) pojawił się u nas nowy gość – labek Nobi (dla miłośników twórczości T. Pratchetta imię to nie jest obce 🙂

Po Nobiego musieliśmy jechać pod Opoczno gdzie „wypoczywał” w tamtejszym schronisku. Akurat skończyła mu się dwutygodniowa kwarantanna i był gotowy na swoje człowieki.

Nobi to 100% labrador tak z charakteru jak i z wyglądu. Jest okazałym dwuletnim psem o pięknej czarnej sierści i oczach jak dwa węgielki. Po przymusowej kąpieli (nie pachniał różami po pobycie w schronisku) jeszcze wypiękniał. W domu nie sprawia żadnych kłopotów. Nie niszczy, nie brudzi, swoje potrzeby zalatwia na dworze jedyny minus to obsesyjna miłość do poduszek i koców ale pracujemy nad tym:) Psiak je wszystko. Jak każdy labek lubi postać koło stołu w trakcie posiłku ale nie jest nachalny no i nie ślini się czyli labek ideał. Problemem są spacery bo to silny pies i ciągnie niemiłosiernie a do tego smycz to dla niego nowość. Na chwilę obecną to on bardziej wychodzi ze mną na spacery niż ja z nim ale nie daję się, jestem twarda. W schronisku został zaszczepiony przeciwko wściekliźnie, odrobaczony oraz zabezpieczony na wypadek pcheł. Za około 1,5 tygodnia czeka nas jeszcze jedna szczepionka. Przed nami wizyta u veta no i ogólny przegląd czworonoga.

Na chwilę obecną o Nobim mogę napisać tylko tyle. Jesteśmy na etapie poznawania siebie nawzajem.

p.s.

Psiak jeździ samochodem.

Agnieszka & Marcin & Nobi

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
☎ 608391927 (Ryszard), 509267878 (Monika), 669585207(Katarzyna), +310626617192 (Małgosia/Holandia)
✉ adopcje@labradory.org

Labrador Nobi Labrador NobiLabrador NobiLabrador Nobi

10 thoughts on “Nobi, labrador o wyjątkowej urodzie i wspaniałym charakterze – nieaktualne”

  1. Smutne czarne oczka… Czy Nobi jest chętny do zabaw, czy raczej taki smutasek cale dnie? A jak kontakt z dziecmi?

  2. Śliczne cudeńko. Podziwiam zaangażowanie i wielkie serce Pani Agnieszki i Pana Marcina. Patrząc na Lizaka wiem, że będzie to kolejny piesek rozkochany w ludziach.

  3. Prześliczny malec, a raczej dorosły piesek… jak z innymi psiakami ?? Wytrzymał by w domu z drugim labem ale młodszym (8mc) ??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *