Przesympatyczna Aradela – sunia labradorka pilnie szuka Domku – Nieaktualne

Labradorka Aradela

Wyadoptowana. Aradela jest przecudowną, przemiłą suczką w średnim wieku.

Ma 9 lat. Śliczna, spokojna, lubi dzieci, zazwyczaj ignoruje inne psy. Niestety została sama. Jej dotychczasowa pani wyjechała za granicę. I nie ma się nią kto opiekować. Siedzi sama w domu. Raz dziennie przychodzi do niej pan aby ją wyprowadzić i nakarmić. Tak dłużej nie może być. Sunia bardzo pilnie potrzebuje domu i swojego człowieka na jesień życia. Aradela jest wysterylizowana, zaszczepiona, odpchlona, odrobaczona.

Ogłoszenie grzecznościowe.

Labradorka Aradela

11 thoughts on “Przesympatyczna Aradela – sunia labradorka pilnie szuka Domku – Nieaktualne”

 1. Dlaczego pies nie jest oddany do schroniska ? Jakie on ma szanse na adopcje jesli siedzi zamkniety w domu ? Nie wspominajac ze tylko raz dziennie ktos przychodzi do niego ?

  1. Proszę iść do schroniska, zobaczyć i poczytać jak wygląda tam życie psiaków. Może to nie jest najlepsze wyjście ale lepsze niż schronisko. Przynajmniej ma cicho i ciepło i zna kąty i osobę. Życzę by szybko znalazła kochający dom.
   Pozdrawiam

   1. W schronisku jestem regularnie kupuje karme, koce i srodki czystosci, a miesiac temu adoptowalam psa ze schroniska ktory tam byl 6 lat, to jest nasz drugi pies.Wiec wiem jaka jest rzeczywistosc w schronisku i tak uwazam ze przynajmniej w schronisku ten labek mialby szanse na adopcje niz siedzac sam jak palec w domu i nie moc nawet sie wysikac kiedy chce tylko musi trzymac :/

 2. moi kochani kłótnie nie pomogą sam mam labladora z adopcji na początku ugryzł mnie parę razy był bity i głodzony ,[pobity tak że mia złamane dwa kły]] a teraz ma 6 lat i gania za piłkom jak szczeniak kompie się w każdej kałuży . jest szczęśliwy… nie gadajcie DZIAŁAJCIE ZANIM SUCZKA ZGAŚNIE .

 3. Czy sunia nadal nie znalazła domu?Mimo tylu udostępnień?Mogę pomóc w transporcie lub jakoś inaczej,sama mam dwie bokserki,więc nie mogę jej zabrać,ale bardzo się przejełam jej losem.Niestety mieszkam 200km od Zielonej Góry.Co z Aradelą obecnie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *