NIKA, 3-letnia labradorka do adopcji – nieaktualne

Nika, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Sunia powinna trafić do ludzi, dla których praca z psem to przyjemność a nie przykry obowiązek.

Bardzo radosna i energiczna sunia do pokochania. Wszystko ją ciekawi i wszystko musi sprawdzić. Kocha kontakt z człowiekiem i uwielbia jego bliskość. Ogromnie ją cieszy możliwość bycia w centrum uwagi. Z radości potrafi kręcić młynki i biegać jak szalona ?. To młodziutka, wciąż gotowa do kolejnych wyzwań, dziewczynka. Nika kiedyś mieszkała w domu – teraz przebywa w otwartym kojcu. Trzeba przypomnieć jej zasady i pozwolić dostosować do nowych warunków. Sunia stara się zachowywać czystość i nie niszczy. Chętnie uczestniczy w zabawach. Dogaduje się z innymi psami. Nie znamy stosunku do kotów. Jest energiczna i żywiołowa. Lubi dzieci ale NIE POWINNA trafić do domu z maluchami, ponieważ potrafi się cieszyć całą sobą, nie zważając na to co się dzieje wokół.

Nika na pewno świetnie odnajdzie się w aktywnej rodzinie, gdzie będzie mogła we wszystkim towarzyszyć opiekunom. Chcielibyśmy, żeby trafiła do ludzi, którzy chociaż w pierwszym okresie będą mogli przy niej być i pomogą jej łagodnie wkroczyć w nową rzeczywistość. Sunia powinna trafić do ludzi, dla których praca z psem to przyjemność a nie przykry obowiązek. Nawet najgrzeczniejszy labek nie wychowa się sam więc nie należy oczekiwać, że tak będzie w tym przypadku. Szukamy dla niej odpowiedzialnej rodziny znającej potrzeby rasy „od podszewki”. Zależy nam, żeby nowy dom, oprócz opieki i miłości, potrafił jej zapewnić stabilizację. To inteligentny pies, wystarczy odpowiednio ukierunkować jej żywiołowość i naturalną ciekawość świata. Pamiętajmy, że pies to nie zabawka – prosimy o odpowiedzialne decyzje.
Nika przebywa w okolicach Sierpca.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Nika, labradorka do adopcji Nika, labradorka do adopcjiNika, labradorka do adopcjiNika, labradorka do adopcji Nika, labradorka do adopcji

1 thoughts on “NIKA, 3-letnia labradorka do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *