Newton, labrador do adopcji

Newton, labrador do adopcji

Jak to labek zaliczy każdą najbrudniejsza kałuże.

Ten cudny czarny labek ma na imię Newton, urodzony 11/2010, od 8 tyg życia jest w rodzinie, która z największym bólem serca musi się z nim rozstać i szuka dla niego najlepszego na świecie domku. Bardzo proszę wszystkich czytających ten post o zaniechanie komentarzy o porzuceniu i oddaniu psa. Okoliczności przyczyn poszukiwania dla Newtona nowego domku, są nam znane i spotkały się z pełnym zrozumieniem z naszej strony. Nie zawsze życie układa się według zaplanowanego scenariusza. Prosimy Was o wsparcie w poszukiwaniu domku dla tego super psa.

Newton ma 8 lat, nie ma chipa, tatuażu, jest kupiony jako 8-tygodniowy pies. Nigdy nie spał w budzie. Zawsze w domu. Nigdy nie chorował na nic poważnego. Trzeba dbać o jego uszy, jedzenie, ruch i miłość. Dostaje karmę Ryz z jagnięciną z firmy BOSH. Zjada także wszystko inne. Nigdy nie dostał słodyczy! cebuli, czosnku! Mimo to, parę razy, gdy capnął coś na dworze leczyliśmy go: dieta, biegunki albo wymioty. Jest łapczywy, jak to labek… odkurzacz. Jest karmiony, dwa razy dziennie. Trzy spacery. Dwa krótsze, jeden długi od 5 do 8 km nawet. Zimę uwielbia, ciepło nie za bardzo. Ma swojego weterynarza, jest regularnie szczepiony. Przed nim szczepienie na wściekliznę. Książeczka pełna wpisów do wglądu i przekazania.

Pod nieobecność opiekuna jest spokojny. Nie brudzi w domu. Nie niszczy. Jeden but pogryziony gdy był szczeniakiem. Namiętnie miętosi wielkie kości. Ma zdrowe zęby. Chodzi na smyczy. Nie znosi kagańca. Umie go zdjąć. Kaganiec kupiony, by nie jadł na dworze, ale nie zakładany, opiekun woli go krotko trzymać na smyczy.

Jak to labek zaliczy każdą najbrudniejsza kałuże. Smycz na to najlepsza. Krotko, przy nodze. Reaguje na stop! podaj łapę! Trochę aportuje! Trzeba mieć nagrodę, żeby puścił patyk ☺ typowy labek. Nawoływany, wraca gdy właściciel stoi! Gdy się ruszam i idę, pies „uważa’, ze i on iść może… ☺☺☺

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 608 391 927 (Ryszard), 607991873 (Grażyna), 510957071 (Bernadetta), 607 492 249 (Martyna)
✉ adopcje@labradory.org

Newton, labrador do adopcji Newton, labrador do adopcji Newton, labrador do adopcjiNewton, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *