Labradorka Buła, dawniej Nestii

Labradorka Buła

Wieści z nowego domu.

Witam,
Trafił nam się najfajniejszy pies na świecie. Buła toleruje nasze koty, ma dużo cierpliwości do dzieci i jest najlepszym kocykiem na jesienne wieczory 🙂
Rozumie, że codziennie rano musimy wyjść do pracy ale wrócimy i chwilę będziemy mogli się z Nią pobawić. Sama wybiera gdzie chce zostać: na dworze lub w domu. Po południami gdy jesteśmy już wszyscy w domu spędza czas razem z nami kursując pomiędzy nami aby sprawdzić czy u każdego jest wszystko w porządku albo aby skraść kilka głasków i przytulanek.

Buła już wie, że nasz ogród to jej królestwo i każdemu przechodzącemu głośno to oznajmia. Pomimo tego nie jest ani trochę agresywna i wszystkich naszych gości wita z radością w oczach i ogonie. Nauczyła się, że nie można skakać na ludzi i tylko przy zabawie czasem wskoczy komuś na nogi aby przypomnieć o sobie :-).
Chyba jej u nas dobrze, ponieważ nawet jak zostawimy na chwilę otwartą bramę to nie idzie zwiedzać okolicy tylko leży i pilnuje podwórka.

Bardzo lubi spacery. Może wtedy nawąchać się nowych zapachów wiewiórek, dzików, saren i innych leśnych ciekawostek. Ładnie chodzi na smyczy i bez problemu dostosowuje się do zmian trasy.

Lubi również asystować przy gotowaniu. Zawsze pilnuje aby dania nie przypaliły się choć wygląda jakby spała :-).

Cała nasza czwórka jest bardzo szczęśliwa, że zyskaliśmy tak wspaniałego przyjaciela jak Bułka

Poprzedni wpis: 
Labradorka Nestii – kocha dzieci i cały świat – do adopcji – nieaktualne

Labradorka BułaLabradorka Buła Labradorka Buła Labradorka Buła Labradorka Buła Labradorka Buła Labradorka Buła Labradorka Buła Labradorka Buła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *