Aisza – taki kochający cały świat – labradorowy ideał do adopcji – nieaktualne

Aisza, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Szukamy kochającego domku, gdzie będzie traktowana jak pełnoprawny członek rodziny.

 

Aisza ma 6 lat. Przepiękna, bardzo pogodna i radosna. Bezproblemowa i grzeczna. Nawet gdybyśmy chcieli do czegoś się przyczepić to nie ma do czego …
Taki kochający cały świat – labkowy ideał…
Aisza zachowuje czystość. Spokojnie zostaje w domu i czeka na właściciela nic nie niszcząc. Potrafi chodzić na smyczy. Lubi jeździć samochodem.

Jak u większości labków zdarzają jej się problemy z uszami. Aisza jest przyzwyczajona do zabiegów higienicznych, więc wystarczy zadbać o profilaktykę i regularnie kontrolować. Jest wysterylizowana.

Dla suni szukamy kochającego domku, gdzie będzie traktowana jak pełnoprawny członek rodziny. Domku, który zapewni jej odpowiednią dawkę ruchu i pozwoli na dzikie zabawy z kumplami. Domku, który będzie kochał, dbał i pielęgnował.
Domku, gdzie będzie mogła przytulić się do swojego człowieka i zasnąć z głową na ciepłych kolanach☺️

Sunia przebywa w domu tymczasowym na Dolnym Śląsku.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 607991873 (Grażyna),
✉ adopcje@labradory.org

Aisza, labradorka do adopcji Aisza, labradorka do adopcji Aisza, labradorka do adopcji Aisza, labradorka do adopcji Aisza, labradorka do adopcji Aisza, labradorka do adopcji Aisza, labradorka do adopcjiAisza, labradorka do adopcji Aisza, labradorka do adopcji Aisza, labradorka do adopcji Aisza, labradorka do adopcji

17 thoughts on “Aisza – taki kochający cały świat – labradorowy ideał do adopcji – nieaktualne”

  1. piękna sunia i wspaniała rasa (syn ma 13 letnia, która wakacje spędza u nas!). Polecam bo to radosna ale bardzo posłuszny rasa i bardzo oddana.

  2. Czy Nasz dom będzie odpowiedni ?
    Mam 2 synów i duzy ogród. Mlodszy syn od dwoch lat (ma aktualnie 5) opiekuje sie czterema pluszakami i marzy o własnym psie. To co obserwuje to ogromna miłość ktorej nie potrafie opisać. Wierze ze bedzie wspaniałym opiekunem. Dacie Nam taka mozliwosc ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *