Nero zamienił schroniskowy boks na pełny rodzinnego ciepła domek

Labrador Nero

Nero zamieszkał w Tychach u Pani Agnieszki z rodziną.

Nowi opiekunowie stwierdzili, że w swoim krótkim życiu Nero na pewno nie mieszkał w domu, wszystko dla niego jest nowe, nawet woda płynąca z kranu. Nero jeszcze chyba nie dowierza swojemu szczęściu, bo krok w krok chodzi za swoją opiekunką w domu. Na szczęście noce przesypia spokojnie. Ale jak widać na załączonych zdjęciach chłopak cieszy się byciem w domku, przyzwyczaja do leżenia na kanapie. Pokochał swoja nowa przytulankę, brązowego misia. Nero zachowuje czystość w domu i dzisiaj pierwszy dzień został sam w domu, bo domownicy albo w szkole albo w pracy. Jak usłyszeliśmy od opiekunów – NIC nie poniszczył, chyba spał. Ogromnie cieszymy się, że pomogliśmy znaleźć nowy domek dla Nero i życzymy całej Rodzince samych słonecznych dni z nowym podopiecznym. Na pewno nie będzie Wam z nim nudno.

Dziękujemy kochanym Paniom Anecie Zaleskiej i Joli Tomasik ze Społecznego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Sanoku za powiadomienie nas o labku w potrzebie, szukającego nowego domku, za opiekę nad nim i pomoc w adopcji.

Poprzedni wpis:
NERO- aktywny psi przyjaciel szuka aktywnego opiekuna – nieaktualne

Labrador Nero Labrador Nero Labrador NeroLabrador NeroLabrador Nero

3 thoughts on “Nero zamienił schroniskowy boks na pełny rodzinnego ciepła domek”

  1. Suuuper 🙂 Wszystkiego dobrego dla Państwa i pieseczka …. Ale szczęśliwy pysio !!! i radosne oczka 🙂 …

  2. Tak myślę że ten piesek jeszcze nie wie, że trafił w tak wspaniałe ręce, do tak wspaniałych ludzi ???♥️♥️♥️♥️ myślę że to będzie najszczesliwszy psiak pod słońcem ???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *