Seniorka Mela, cudowna czarna dama ma nowy domek

Labradorka Mela

Przejechała całą Polskę…

Melka jest bardzo przyjazną, wyjątkowo miłą i radosną sunią, która w każdym człowieku widzi przyjaciela, pojechała wczoraj z Rudy Śląskiej aż do Gdańska do pani Magdy i jej synów. Sunia miała wyborowe towarzystwo w dalekiej trasie do Gdańska. Dowiedział się o potrzebie transportu tej suni Pan Aleksander Oleszczuk, trener drużyny Diablice Ruda Śląska, która gościła drużynę z Gdańska i poprosił o zabranie Melki w drodze powrotnej do Gdańska.

Labradorka MelaLabradorka Mela

Mela zawitała do swojego nowego domku późną porą nocną, ale została powitana przez cała Rodzinkę. Rezydentka Bonita na bardzo krótka chwilę wycofała się, aby dać Meli możliwość przywitania się ze wszystkimi. Obie sunie chciały na zmianę towarzyszyć we śnie wszystkim członkom rodziny. Od rana grzecznie razem spacerują i bawią się. Bardzo cieszymy się, że Pani Magda dała domek tej doświadczonej przez dotychczasowe życie suni. Bardzo za niego dziękujemy i życzymy Rodzince wszystkiego najlepszego. Takie dwie czarne przyjaciółki w domku, to prawdziwy skarb.

Dziękujemy Pani Natalii z Fundacji Wegetyka na Rzecz Zwierząt za całą opiekę, przygotowanie suni do adopcji, Panu Aleksandrowi Oleszczukowi za zorganizowanie transportu Melki do Gdańska, Panu Piotrowi za transport suni i wszystkim członkom drużyny z Gdańska za opiekę nad Melą w czasie podróży.

Poprzedni wpis:
Mela, czarna dama do adopcji

Labradorka Mela Labradorka Mela Labradorka Mela Labradorka Mela Labradorka Mela Labradorka Mela Labradorka Mela Labradorka Mela

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *