Nela, 5-letnia aktywna i pełna łagodności labradorka szuka nowej rodzinki – nieaktualne

Nela, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Kogo zauroczy sunieczka?❤️

Nela jest aktywnym i żywiołowym labradorem. Bardzo chętnie biega, bawi się zabawkami, animuje do zabawy opiekunów. Jest mega towarzyska, kocha bliskość człowieka, lubi spędzać czas między ludźmi. Uwielbia pływanie i aportowanie piłki czy patyczka. Zrównoważona emocjonalnie, pogodna, otwarta na świat. Jest psem niezwykle kontaktowym, inteligentnym, zna podstawowe komendy. Ładnie chodzi na smyczy lecz na samym początku spaceru podniecona zapachami przez pierwsze minuty potrafi pociągnąć. Szybko daje się skorygować.

Pod nieobecność opiekunów nie niszczy, nie awanturuje się, zachowuje czystość. Nela słabo dogaduje się z innymi psami, nie pozwoli się zdominować. Powinna mieszkać w domu bez innych zwierząt. Ponieważ Nela we wcześniejszym życiu, zanim trafiła do obecnego domu, była źle traktowana i prawdopodobnie głodzona, ma niepohamowany wręcz instynkt szukania wszędzie jedzenia, co prowadzi do jej ciągłych ucieczek do miejsc dokarmiania bezdomnych zwierząt i niekiedy starć z nimi.

Mieszka z kotem, którego bardzo lubi i to z wzajemnością. Uwielbia jeździć w samochodzie, sama ochoczo wskakuje na sygnał wyjazdu. Szukamy dla Neli kochających opiekunów, którzy dadzą jej poczucie bezpieczeństwa i przynależności do rodziny. Potrzebuje domu w którym znajdzie dużo miłości. Jeśli ta biszkoptowa piękność i jej pełne łagodności spojrzenie skradnie Twoje serce, skontaktuj się z nami.

Nela jest zdrowa, ma wszystkie wymagane szczepienia. Mieszka w woj. dolnośląskim, w okolicach Jeleniej Góry.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Nela, labradorka do adopcji Nela, labradorka do adopcji Nela, labradorka do adopcji Nela, labradorka do adopcji Nela, labradorka do adopcji

One thought on “Nela, 5-letnia aktywna i pełna łagodności labradorka szuka nowej rodzinki – nieaktualne”

  1. Serdecznie pozdrawiam i bardzo dziękuję całemu Zespołowi Cudownych Ludzi , którzy wkładają całe serce i czas w pomoc tym wartościowym psom. Szczególne podziękowania dla Pani Bernadetty !!
    Dzięki WAM mamy Kochaną Sunieczkę Nelcię ….jeszcze raz bardzo dziękujemy i pozdrawiamy z Nelą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *