Chico, niespełna dwuletni labrador do adopcji – nieaktualne

Chico, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Kto pokocha wesołego, aktywnego i ułożonego labradora?

CHICO – LABRADOR
WYKASTROWANY
WIEK: 01/09/2020
WZROST: DO 60 CM
WAGA: OK. 38 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY

Chico został oddany do schroniska przez swoją właścicielkę z powodów osobistych. To wspaniały, wesoły psiak i jak na typowego labradora przystało jest energiczny, żywiołowy i wszędzie go pełno. Ciężko zatrzymać go w bezruchu chociaż na chwilę. To pies niesamowicie przyjacielski, chętnie przywita się z każdą napotkaną osobą, świetnie dogaduje się także z innymi psami. Jest psem ułożonym i bardzo inteligentnym. Będzie wspaniałym towarzyszem dla ludzi aktywnych, którzy będą chcieli poświęcić mu czas na szkolenie, długie spacery i zabawę. Nada się do wszelakich aktywności, chętnie pobiega lub zwiedzi z opiekunami górskie szlaki. Chico jest zawsze chętny do długiego spaceru, tryska pozytywną energią, wymaga jednak zaspokojenia wszystkich potrzeb wynikających z predyspozycji i historii swojej rasy. Bez problemu poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym. Jest psem domowym. Świetnie czuje się w pomieszczeniach, utrzymuje czystość. Do tej pory mieszkał w domu.

Szukamy dla Chico dobrego i odpowiedzialnego domu, który już nigdy go nie opuści. Przyszli opiekunowie muszą wykorzystać jego potencjał, bo to zdecydowanie bardzo mądry pies. Chico przebywa w schronisku na Śląsku. Pierwszym krokiem do adopcji jest wypełnienie ankiety adopcyjnej. Ankietę wysyłamy mailowo.
Jesteś zainteresowany adopcją? Napisz do nas, wyślemy Ci ankietę. Nasz adres mailowy: pomoc@dla-zwierzat.pl.
Kontakt w sprawie adopcji: Natalia: 504 725 567

Ogłoszenie grzecznościowe.

Chico, labrador do adopcji Chico, labrador do adopcji Chico, labrador do adopcji Chico, labrador do adopcji Chico, labrador do adopcji Chico, labrador do adopcji Chico, labrador do adopcji Chico, labrador do adopcji Chico, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *