Nala, ok. 6-letnia labradorka do adopcji – nieaktualne

Nala, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Promieniująca wprost radością labradorka wypatruje z nadzieją nowego domku.

Labradorka została znaleziona, błąkała się po wsiach niedaleko Bydgoszczy. Na szczęście nie była jakoś specjalnie wychudzona. Umiała z pewnością swoim wdziękiem i uśmiechem zmiękczyć serca ludzi, którzy ją dokarmiali. Sunią zaopiekowała się pani Ola, która mimo kilku własnych psów przyjęła sunię bardzo awaryjnie pod swój dach.

Nala, bo takie imię otrzymała od tymczasowej opiekunki, jest śliczną, wesołą, przyjazną i żywiołową suczką. W jej ciemnych oczkach i uroczym nosku może zatopić swoje serce. Bardzo dużo w niej wręcz szczenięcej radości, jakby chciała nadrobić stracone w kojcu lub budzie lata. Na smyczy raczej nie chodziła, ale wszystko jeszcze przed nią, praktyka czyni przecież mistrzem.

W stosunku do ludzi niezwykle przyjazna, spragniona głasków i miziania, domaga się uwagi i pieszczot. Labradorka szybko odnalazła się wśród nowych ludzi. Raczej nie mieszkała wcześniej w domu, a teraz uczy się zachowania czystości i sygnalizacji potrzeby wyjścia.

Nala jest w bardzo dobrej formie fizycznej, jest aktywnym psem, lubi dużo biegać, bawić się. Akceptuje rezydenckie suczki i może zamieszkać z kotem. Jak to labrador jest zawsze chętna na dodatkowe kalorie, typowy labrador – żebrador. Ze względu na dużą żywiołowość nie jest polecana do domu z małymi dziećmi (z dziećmi w wieku szkolnym uwielbia się bawić). Nie przejawia zachowań lękowych, mimo tego, że nie zawsze jej się dobrze w życiu wiodło. Wydaje się być pewną siebie, silną zarówno fizycznie jak i psychicznie. Wymaga jednak sporo pracy, nauki psiego savoir vivre, chodzenia na smyczy, regularnych spacerów. Jesteśmy przekonani, ze przy boku kochającego opiekuna szybko doszlifuje wszelkie braki wychowania i stanie się wspaniałą towarzyszką w życiu każdej kochającej labradory rodziny. Nala jest zaszczepiona, odrobaczona, zachipowana, ma książeczkę zdrowia.

Przebywa w woj. kujawsko –pomorskim niedaleko Bydgoszczy.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Nala, labradorka do adopcji Nala, labradorka do adopcji Nala, labradorka do adopcji Nala, labradorka do adopcji Nala, labradorka do adopcji

4 thoughts on “Nala, ok. 6-letnia labradorka do adopcji – nieaktualne”

  1. Dzień dobry, zanim wypełnię formularz mam pytanie czy Nala nie boi się jeździć samochodem i czy jest szansa na adopcję jeszcze przed świętami? Ewentualnie mogę zaproponować u siebie dom tymczasowy dla Nali.

  2. Wypełniłam formularz adopcyjny. Jestem zainteresowana Nalą i chętnie przyjmę ja do naszego domu i stworzę warunki aby czuła się z nami dobrze?
    Będę czekała na weryfikację i procedury adopcyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *