FRIDA, ok. 1,5-letnia onyxowa, piękna labradorka do adopcji – nieaktualne

Labradorka Frida do adopcji

Wyadoptowana. Kto zaoferuje Fridzie miejsce w swoim sercu?

Frida jest młodziutką, radosną, skorą do ciągłych zabaw labradorką. Bardzo kontaktowa, wpatrzona w człowieka, łasa na głaski, miziania i przytulanki, taki typowy labrador. Zwinna, o pięknej sylwetce i i hebanowej sierści. Zostaje kilka godzin sama w domu, nic nie niszczy i zachowuje czystość. Stosunek do innych psów pozytywny i wręcz ciągnie opiekuna w kierunku każdego pojawiającego się na drodze jej spaceru psa. Nie mieszka z kotem choć na zewnątrz domu raczej pogoni ale zapewne w celach zabawowych. W obecnym domu wręcz fascynują ją kury u sąsiada, chce się z nimi bawić. Szuka każdej okazji aby się do nich dostać, jeszcze żadnej nie zjadła :-), zabawa ta mniej się podoba kurom.

Jest zdrowa, młoda, pełna uroku, werwy i żywotności. Szukamy dla niej aktywnej rodzinki, która otoczy ją miłością, zapewni odpowiednią dawkę ruchu i da jej poczucie bycia członkiem rodziny. Może zamieszkać z innym psem. Lubi jeździć samochodem.

Jeśli ktoś pragnie zyskać wspaniałego, wiernego i ufnego psiego przyjaciela, to warto odmienić jej świat i zaoferować Fridzie miejsce w swoim sercu i na swojej kanapie.

Frida jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana.
Przebywa niedaleko Krakowa, woj. małopolskie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Labradorka Frida do adopcji Labradorka Frida do adopcji Labradorka Frida do adopcji Labradorka Frida do adopcji Labradorka Frida do adopcji Labradorka Frida do adopcji Labradorka Frida do adopcji

One thought on “FRIDA, ok. 1,5-letnia onyxowa, piękna labradorka do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *