FRIDA, ok. 1,5-letnia onyxowa, piękna labradorka do adopcji – nieaktualne

Labradorka Frida do adopcji

Wyadoptowana. Kto zaoferuje Fridzie miejsce w swoim sercu?

Frida jest młodziutką, radosną, skorą do ciągłych zabaw labradorką. Bardzo kontaktowa, wpatrzona w człowieka, łasa na głaski, miziania i przytulanki, taki typowy labrador. Zwinna, o pięknej sylwetce i i hebanowej sierści. Zostaje kilka godzin sama w domu, nic nie niszczy i zachowuje czystość. Stosunek do innych psów pozytywny i wręcz ciągnie opiekuna w kierunku każdego pojawiającego się na drodze jej spaceru psa. Nie mieszka z kotem choć na zewnątrz domu raczej pogoni ale zapewne w celach zabawowych. W obecnym domu wręcz fascynują ją kury u sąsiada, chce się z nimi bawić. Szuka każdej okazji aby się do nich dostać, jeszcze żadnej nie zjadła :-), zabawa ta mniej się podoba kurom.

Jest zdrowa, młoda, pełna uroku, werwy i żywotności. Szukamy dla niej aktywnej rodzinki, która otoczy ją miłością, zapewni odpowiednią dawkę ruchu i da jej poczucie bycia członkiem rodziny. Może zamieszkać z innym psem. Lubi jeździć samochodem.

Jeśli ktoś pragnie zyskać wspaniałego, wiernego i ufnego psiego przyjaciela, to warto odmienić jej świat i zaoferować Fridzie miejsce w swoim sercu i na swojej kanapie.

Frida jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana.
Przebywa niedaleko Krakowa, woj. małopolskie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Labradorka Frida do adopcji Labradorka Frida do adopcji Labradorka Frida do adopcji Labradorka Frida do adopcji Labradorka Frida do adopcji Labradorka Frida do adopcji Labradorka Frida do adopcji

1 thoughts on “FRIDA, ok. 1,5-letnia onyxowa, piękna labradorka do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *