Moris, 8-letni labrador do adopcji

Moris, labrador do adopcji

Fundacja poMOC dla zwierząt. Kto go pokocha?

MORIS
MIESZANIEC LABRADORA
WYKASTROWANY
WIEK: 01/2016
WIELKOŚĆ: DUŻA
WAGA: 30 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 8 LAT

Moris został odebrany interwencyjnie ze złych warunków. To pies o bardzo przyjaznym usposobieniu, który szybko rozkochał w sobie pracowników schroniska i wolontariuszy. Jest niesamowicie łagodny, wesoły i energiczny.
Uwielbia kontakt z człowiekiem, jest ufny, lubi być blisko ludzi. To prawdziwy pieszczoch, głaskanie i przytulanie sprawia mu ogromną radość. Będzie idealnym psem rodzinnym, a do nowego domu wniesie dużo pozytywnej energii.

Moris ze względu na wiek sprawdzi się w średnio aktywnym domu, ale nie jest to psi staruszek, któremu wystarczą krótkie spacery wokół bloku. Trzeba zapewnić mu odpowiednią dawkę ruchu, jednak nie nadaje się już na bieganie lub długie wędrówki po górach. W schronisku uwielbia długie spacery z wolontariuszami. Idealnie odnajdzie się w rodzinie lubiącej długie piesze wycieczki. Dobrze znosi jazdę samochodem, nie ma choroby lokomocyjnej. Moris to bystry psiak, który lubi się uczyć, dlatego oprócz odpowiedniej dawki ruchu, należy również zająć jego pomysłową główkę ucząc np. różnych komend lub sztuczek. Jak każdy labrador bardzo lubi zabawę zabawkami, chętnie aportuje i bawi się szarpakiem.

Wydaje nam się, że Moris nie był dostatecznie socjalizowany z psami. Powoli uczy się kontaktu z innymi czworonogami. W nowym domu może być jedynakiem, ewentualnie może zamieszkać z większą suczką po uprzednim zapoznaniu.

Moris to pies domowy, schroniskowe warunki nie są dla niego, biedak marznie w schroniskowej budzie. Świetnie czuje się w pomieszczeniach, potrafi utrzymywać czystość i bez problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.

Mamy nadzieję, że szybko skradnie czyjeś serce i raz na zawsze opuści schroniskowe mury.

Psiak mieszka w schronisku na Śląsku. Obowiązuje wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Chcesz adoptować Morisa? Napisz do nas: pomoc@dla-zwierzat.pl.

Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Moris, labrador do adopcji Moris, labrador do adopcji Moris, labrador do adopcji

1 thoughts on “Moris, 8-letni labrador do adopcji”

  1. Czyżby wiek dyskwalifikował do adopcji ?
    Wspaniały „biały miś”. Może jednak gdzieś czeka przyszły opiekun ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *