Gina 6-letnia labradorka do adopcji – nieaktualne

Gina, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Gina potrzebuje dobrego CZŁOWIEKA i to jej w zupełności wystarczy.💗

GINA to bardzo ufna i grzeczna dziewczynka💗. Nie sprawia kłopotów i nie stwarza problemów. Jest pocieszna i zrównoważona. Kocha spacery po lesie i błotne kąpiele. Niesamowicie lgnie do człowieka i jest wdzięczna za każdy miły gest i każdą okazaną uwagę. Gina to taki cień, który nie odstępuje człowieka na krok. Nie jest psem, który się nudzi i szuka sobie zajęć. Grzecznie zostaje sama w domu. Nie niszczy. Zachowuje czystość. Poprawnie chodzi na smyczy. Sunia kocha wszystko i wszystkich. Jest pogodna, otwarta i bardzo przyjacielska. Dogaduje się ze wszystkimi zwierzakami w tym z kotami.

Świetnie odnajdzie się u boku spokojnych i empatycznych ludzi, którzy będą chcieli z nią po prostu – być. Gina potrzebuje dobrego CZŁOWIEKA i to jej w zupełności wystarczy. Ciepły dom, kochająca rodzina i pieszczotliwy dotyk. Tylko tyle. Marzy nam się, żeby ktoś ją szczerze i bezwarunkowo pokochał ❤️. Sunia obecnie przebywa w woj. mazowieckim.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Gina, labradorka do adopcjiGina, labradorka do adopcji

8 thoughts on “Gina 6-letnia labradorka do adopcji – nieaktualne”

  1. Chcę ją adoptować, mam duży ogród do biegania, blisko las do spacerów.
    Mieszkam w mazowieckim.
    Mam 5 letniego wspaniałego mieszańca który świet ie dogaduje się z innymi psami, bardzo lubi się z nimi ścigać. Ma bardzo duży hool do mieszkania, starczyło by miejsca dla suni. Mój telefon 601 307 550

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *