Misia oddana z piekła… POWOLI ROBI SIĘ Z NIEJ PSI IDEAŁ – nieaktualne

Misia, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Wieści z domu tymczasowego:

To niesamowite w jakim tempie następuje przemiana MIŚKI. W Miśce zaczyna budzić się nowe życie. W przeciągu 10 dni z psa strachliwego, bojaźliwego i stroniącego od człowieka robi się prawdziwy labek. Te zmiany są widoczne codziennie, aż nie wiem od czego zacząć. Chyba zacznę od tego, że Miśka merda ogonkiem jak wracam z pracy. Cieszy się na widok człowieka, daje się głaskać, nie jest już tak spięta, zaczyna reagować na mój głos. Czuje się już w domu swobodniej, sama wchodzi na piętro, chodzi po wszystkich pokojach, gdzie ma ochotę tam się położy, śpi rozluźniona. Nie zrywa się już tak panicznie gdy widzi podniesioną nogę, czy rękę (jest jeszcze trochę spięta, ale bez paniki). W domu zachowuje czystość, potrzeby sygnalizuje ( rano na podwórko wyskakuje jak strzała i w takim też tempie wraca do domu i czeka przy misce, bo wie, że będzie jakieś jedzonko). Nie broni zasobów, jest uległa do innych zwierzaków, zresztą Miśka od początku lubiła towarzystwo innych zwierząt, przy nich czuje się pewniej. Myślę, że w niedługim czasie nauczy się być radośniejsza, bawić się i cieszyć z życia. POWOLI ROBI SIĘ Z NIEJ PSI IDEAŁ.

Lubię codziennie obserwować moje kwiaty w ogródku, teraz jest wiosna więc codziennie z pąką wystrzeliwuje jakiś piękny kwiat. Od razu kojarzy mi się to z Miśką. U niej też codziennie są zmiany, które mnie zachwycają. Codziennie w jej zachowaniu rozkwita jakiś piękny ruch, gest. Naprawdę psi ideał. Mieszkam przy szkole Miśka cały czas chodzi wzdłuż siatki, na widok dzieci merda ogonkiem, odprowadza je wzrokiem, jeszcze nie daje im się pogłaskać, ale myślę, że w rodzinie z dziećmi byłaby prze szczęśliwa.

Poprzedni wpis:
Misia oddana z piekła…

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608 391 927 (Ryszard), 607 492 249 (Martyna), 509 267 878 (Monika),
✉ adopcje@labradory.org

Misia, labradorka do adopcji Misia, labradorka do adopcji Misia, labradorka do adopcji Misia, labradorka do adopcji Misia, labradorka do adopcji Misia, labradorka do adopcji Misia, labradorka do adopcji Misia, labradorka do adopcji Misia, labradorka do adopcji Misia, labradorka do adopcji

2 thoughts on “Misia oddana z piekła… POWOLI ROBI SIĘ Z NIEJ PSI IDEAŁ – nieaktualne”

  1. Śliczna Misia powolutku zaczyna ufać człowiekowi..Wierzę że znajdzie cudowny domek bo na to zasługuje:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *