Jeśli chcesz fajnego, wesołego, pełnego ogromnego wdzięku i uroku psa, pokochaj Beethovena – za tęczowym mostem

Za tęczowym mostem

Pokonał go nowotwór.

Nasz MIŁEK – a właściwie Beethoven, bo takie dostał nowe imię w nowym domu tymczasowym jest przemiłym, przeuroczym grzecznym psem, niezwykle przyjaznym, spragnionym bliskości człowieka. Zachowuje czystość, przyjazny i łagodny dla psów. Jest niezwykle dobry do dzieci. Beethoven to jeszcze trochę taka „tabula rasa”, musi się jeszcze bardzo wiele nauczyć. Zaczął właśnie intensywną naukę chodzenia na smyczy. Zamieszkał teraz w mieszkaniu (kamienicy) w Krakowie i widać po jego zachowaniu, że nigdy nie miał prawdziwego domu i nie mieszkał w mieszkaniu.

Pies został znaleziony w okolicach Żywca w stanie skrajnego wychudzenia i zagłodzenia, ale powoli, najpierw w pierwszym DT i teraz w drugim doszedł do dobrej wagi. W DT zauważono, ze Beethoven nie reaguje na nawet głośne dźwięki. Odwiedził w Krakowie klinikę weterynaryjną i lekarz stwierdził, że piesek nie słyszy i to prawdopodobnie od urodzenia, gdyż ma w uchu jakiś przerost. Ponieważ obydwa uszka miał niestety bardzo zabagnione, zostały wyczyszczone i piesek zaczął słyszeć wysokie dźwięki (kichanie, pisk). Pies jest zaszczepiony, weterynarz określił go na ok 6lat.

Jeśli chcesz fajnego, wesołego, pełnego ogromnego wdzięku i uroku psa, wypełnij formularz adopcyjny i pokochaj Beethovena.

Poprzednie wpisy:
Miłek – najbardziej kochany pies do adopcji
Znaleziono labradora

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 607991873 (Grażyna),
✉ adopcje@labradory.org

Beethoven do adopcji Beethoven do adopcjiBeethoven do adopcjiBeethoven do adopcji Beethoven do adopcji

3 thoughts on “Jeśli chcesz fajnego, wesołego, pełnego ogromnego wdzięku i uroku psa, pokochaj Beethovena – za tęczowym mostem”

  1. Bardzo Panstwu wspolczuje:( Niedawno stracilismy naszego czarnulka i rozumiem pustke w sercu… Pozdrawiam mocno i tule w sercu..Biegaj szczesliwy za TM..Juz nie boli

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *