Szczeniaczek Mieszko szuka domku pełnego miłości

Mieszko

Żaden ze mnie książę. JESTEM jaki JESTEM – mam wadę wrodzoną Mieszków Włosowych.

Nie jest to choroba zaraźliwa, śmiertelna ani nic… żaden swierzb, nużyca czy inne paskudzwo. Po prostu jestem inny, JEDYNY. Wyglądu nie zmienię – taki już będę zawsze. Taki uroczy oczywiście ? Szukam domu, który mnie zaakceptuje i pokocha nawet bez tych kilku włosów. Ciotki mówiły, że prawdziwy facet łysieje. Mi po prostu sierść nie urosła, czyli od pierwszych dni życia jestem prawdziwym facetem!

Mam w sobie mnóstwo energii i radości. Kocham wszystkich ludzi, wszystkie zabawki i w ogóle wszystko kocham. Biegam, skaczę, radośnie się bawię. A największe szczęście to człowiek, który się ze mną pobawi. Podobno, trochę się rozbrykałem i, ciotki mówią, że mam ADHD. Nie wiem co to, ale „zapomniał wół jak cielęciem był” ? Ciekawe czy te wszystkie ciotki nic nie nabroiły jak były małe? Ktoś wie? Dajcie mi znać ?
A w ogóle, to kto powiedział, że z psem powinno byc nudno? Ze mną nudy nie zaznacie – będziemy się bawić, ganiać i śmiać. Bo ja już umiem wysyłać uśmiechy i dawać buziaczki. Taki ze mnie fajny gość!

Dom Tymczasowy dla Szczeniaków Judyta
dtjudyta@wp.pl
tel. 501016996

Poprzedni wpis: Dwumiesięczny Mieszko szuka domku pełnego miłości

Ogłoszenie grzecznościowe.

Mieszko Mieszko Mieszko Mieszko Mieszko

One thought on “Szczeniaczek Mieszko szuka domku pełnego miłości”

  1. Jedyny w swoim rodzaju:)Pewnie niejedna kobieta chcialaby faceta bez włosów na klacie heh. Ale tak na poważnie…Przepiękny. Kto pokocha? Życzę Ci cudownego domku bo na taki zasługujeszxx

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *