Megi – piękna labradorka do adopcji – nieaktualne

Megi, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Szukamy dla niej rodziny, która będzie ją kochała i miała dla niej czas.

Megi ma 3 lata ?. Sunia jest bardzo kontaktowa, bezproblemowa, spokojna i uległa. Dogaduje się z innymi psami i lubi wspólne zabawy. Toleruje koty. Zachowuje czystość i kontroluje potrzeby fizjologiczne. Grzecznie zostaje sama w domu. Megi jest fajnym zrównoważonym psem, który potrafi się wyciszyć i spokojnie poczekać na kolejny spacer. Poprawnie chodzi na smyczy. Nowa rodzina powinna zdawać sobie sprawę, że w pierwszym okresie adaptacji, mogą zdarzyć się wpadki, to całkiem normalne. W okazywaniu uczuć jak większość młodych labków jest bardzo wylewna, dlatego nie powinna trafić do rodziny z małymi dziećmi.

Megi jest młodym, aktywnym psem , dlatego nowy dom powinien zdawać sobie sprawę, że nie wystarczą dwa półgodzinne spacery ,,wokół bloku”. Szukamy dla niej rodziny, która będzie ją kochała i miała dla niej czas. Chcemy, żeby trafiła do fajnych ludzi, którzy zapewnią jej odpowiednią opiekę pod każdym względem? To cudowna, otwarta i bardzo przyjazna sunieczka zasługująca na szczęśliwe życie u boku kochającego człowieka.

Megi przebywa w okolicach ŁODZI. Jest wysterylizowana.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Megi, labradorka do adopcji Megi, labradorka do adopcji Megi, labradorka do adopcji Megi, labradorka do adopcji Megi, labradorka do adopcji Megi, labradorka do adopcji Megi, labradorka do adopcji

 

25 thoughts on “Megi – piękna labradorka do adopcji – nieaktualne”

 1. chcemy ją – zakochani jesteśmy w niej na maxa !!!! mamy już jedną labkę 8 letnią spokojną ułożoną labradorkę Skrapusię – dysponujemy domem z ogrodem.

  1. Witam jesteśmy właścicielami 11 miesięcznej suni jesteśmy zainteresowani adopcja mieszkamy w domu z ogrodem A nasza suczka to pelnoprawny członek rodziny . Mieszkamy nad morzem nie byłoby problemu z wizytą przedadopcyjna .

  1. Ps. kilka dni temu wysłana ankieta, może tym razem się uda; trzymamy kciuki za dobry dom i ludzi dla Megi @->–

 2. Dzieci powyżej ilu lat, żeby mogła trafić do domu z dziećmi? Tak brakuje nam psiny…
  Cudna czarnulka, o mądrym spojrzeniu… :*

 3. Dzień dobry, chcielibyśmy poznać Megi bliżej – ankietę już kiedyś wysyłałam. Przeszliśmy pozytywną weryfikację przy adopcji Bambo z okolice Sanoka. Dorota W. Łódź.

 4. Dobry wieczór
  Jestem zainteresowana adopcja tej przepięknej brunetki. Niedawno za tęczowy most w wieku 14 lat odeszła nasza najukochańsza przyjaciółka….( Też adoptusia )

 5. Dobry wieczór, czy Megi znalazła już nowy dom? Bardzo proszę o ospowiedź. Chciałam razem z córką adopoptować labradorkę jako nowego członka rodziny. Znamy bardzo dobrze rasę i wymagania. Mieszkamy w Łodzi. Pozdrawiamy Magda i Maja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *